НАЈБРЖИ ЈОВАН ПОЊЕВИЋ И ЛИДИЈА РАДУЛОВИЋ : На 33. Новосадском пумаратону трчало 1.700 дугопругаша
НОВОСАЂАНИН, Јован Поњевић у мушкој, и Београђанка, Лидија Радуловић у женској конкуренцији, победници су 33. Новосадског полумаратона, на којем је јуче учествовало 1.700 дугопругаша из 31 земље света.
С.Б.
Поњевић је стазу од 21.0975 километара истрчао за час и 15 секунди, испред Јована Младеновића и Милана Петровића, док је Радуловићева забележила резултат од час, 28 минута и 16 секунди испред Наташе Поповић и Матеје Логар.
С.Б.
Лидија Радуловић С.Б.
Најбољи у штафетној трци У трци на 10 километара „фртаљ маратон“, победио је Лазаревчанин, Стефан Новковић испред Београђана, Николе Васиљевића и Луке Бачевића а у трци дама на пет километара, најбржа је била Сара Стојковић из Панчева испред Јелисавете Калушевић из Бригаде Војске Србије и Матеје Ефремовске из Северне Македоније. С.Б.
Најбрже у трци на пет километара С.Б.
У штафетној трци победила је 72. бригада Војске Србије, другопласирана је Гарда Војске Србије а трећепласирана је Жандармерија.
У трци на 10 километара „фртаљ маратон“, победио је Лазаревчанин, Стефан Новковић испред Београђана, Николе Васиљевића и Луке Бачевића а у трци дама на пет километара, најбржа је била Сара Стојковић из Панчева испред Јелисавете Калушевић из Бригаде Војске Србије и Матеје Ефремовске из Северне Македоније.
Препоручујемо
ВЕСТИ ИЗ БИХ: Од чега је умро Един Авдић - тешки последњи тренуци у стану у Београду
03. 06. 2026. у 18:26 >> 18:31
"ВРЕМЕ ЈЕ ИСТЕКЛО" Како су Партизан и Душан Кецман лансирали Едина Авдића у историју
03. 06. 2026. у 18:21
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
СУСРЕТ РАЊЕНИХ ОРЛОВА: У дуелу мундијалских губитника ослабљена Нигерија гостује Пољској
Пољска и Нигерија одиграће пријатељску утакмицу у Варшави на стадиону ПГЕ Народови.
03. 06. 2026. у 07:30
УКРАЈИНА У ШОКУ: Русија објавила сјајне вести
Откако је почео рат у Украјини, а има томе више од четири године, Русија је била на удару многих санкција. Ипак, иако се "специјална војна операција", како Руска Федерација назива тај крвави сукоб, наставља - најновије вести које објављује једно руско министарство - одушевило је целу земљу, а шокирало Украјинце.
02. 06. 2026. у 20:42
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (0)