МАНДИЋ ЗА ТРЕЋЕ МЕСТО: Ватерполисти Ференцвароша су се опростили од титуле првака Европе

ФЕРЕНЦВАРОШ Душана Мандића опростио се од титуле првака Европе и сутра (19.00) ће се на завршном турниру Лиге шампиона на Малти за треће место борити са Олимпијакосом.

МАНДИЋ ЗА ТРЕЋЕ МЕСТО: Ватерполисти Ференцвароша су се опростили од титуле првака Европе

Foto Nikola Skenderija

У полуфиналу је Барслеонета после петераца са трона скинула Ференцварош - 13:11. У регуларном току било је 9:9. Мандић је постигао гол, али је у пенал серији погодио стативу и заједно са Фекетом, коме је Агире одбранио шут, био трагичар "Фрадија".

Иначе код ватерполисткиња титулу је освојио Олимпијакос који је после бољег извођења петераца победио Ференцварош - 17:14.

У финалу од 21.00 састаће се Про Реко и Барселонета. Италијани јуре 12.круну, а Каталонци други.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

ПОСЛЕДЊИ СНИМАК МИЛОШЕВИЋА ПРЕ ОДЛАСКА У ХАГ: Запалио цигару у америчкој бази, збијао шале са војницима (ВИДЕО)