ДУШАН Славнић и Александар Беђик у двојцу без кормилара пласирали су се у финале друге регате Светског купа у Пловдиву (Бугарска). Наши веслачи ће се за медаљу борити данас од 10.17 часова. Тако су се придружили Јовани Арсић, која ће се од 12.02 надметати у А финалу скифа.

Коментари (0)