РУКОМЕТАШИЦЕ блистају на јуниорском СП у Кини. Српкиње су освојиле прво место у групи Б пошто су после Парагваја и Анголе савладале и Аустрију са 29:27 (14:11), тако да у другу фазу преносе два бода.

Коментари (0)