МИТИНГ У САВАНИ: Лични рекорд Трговчевића
ЛУКА Трговчевић је надмашио себе у Италији.

Фото: Н.Параушић
Наш атлетичар је на митингу у Савани на 110 метара поправио свој лични рекорд - 13,92. Србину је то донело треће место, бржи су били победник Британац Ендрју Поци (13,30) и италијански репрезентативац Хасан Фофан - 13,74.
На митингу се видело да су се атлетичари ужелели такмичења. А истакла се ћерка чувене даљашице Фионе Меј, која је 1998. поставила рекорд Италија од 7,11 метара, 18-годишња Лариса Јапичино. Наследнице легендарне Меј је у првој серији скочила 6,80 метара, што је њен најбољи резултат у каријери и државни рекорд Италије до 20 година.
Млада Јапичино је, тако, успела да стане уз раме нашој Ивани Шпановић, с којом тренутни дели друго место на светској ранг-листи. n

"ДЕЛФИНИ" ПЛИВАЈУ КА ЗЛАТУ: Србија руши највећег ривала и иде у финале Светског првенства
РЕПРЕЗЕНТАТИВЦИ Србије пласирали су се у полуфинале Светског првенства, а данас их очекује тежак задатак.
22. 07. 2025. у 08:40

РУСИ СЛАВЕ: Русија добила сјајну вест из Београда
Русија је, откако је почео рат у Украјини, или "специјална војна операција" како то зове Руска Федерација, у спортском смислу била склоњена са међународне сцене, осим неколико изузетака. Али најновије вести су потпуно другачије.
22. 07. 2025. у 12:27

ВЕЛИКЕ ДЕВОЈКЕ: Федерерове ћерке више нису мале - лепе близнакиње, видите на кога личе (ФОТО)
ПОРЕД њих две, Роџер Федерер је отац двојице дечака - Леа и Ленија.
22. 07. 2025. у 17:19
Коментари (0)