ПРАВИМО ВЕЛИКО НАРОДНО САБРАЊЕ: Вучевић позвао људе да сутра дођу на скуп у Београд
26. 06. 2026. у 09:12
26. 06. 2026. у 09:12
26. 06. 2026. у 07:56
26. 06. 2026. у 07:43
25. 06. 2026. у 17:01
26. 06. 2026. у 08:20
26. 06. 2026. у 08:08
26. 06. 2026. у 06:20 >> 06:20
26. 06. 2026. у 06:14 >> 06:14
Doni Brasko A5
04.08.2020. 11:11
Vrlo ružan i potpaljivački naslov! Nema više para, a kao do juče ih je bilo u Zvezdi? A i da nema u Zvezdi niko ne kuka, ne plače i ne moljaka preko medija kao ovi u JSD iz ZG čim im je malo prigustilo, a decenijama unazad haračili i otimali... VELIKA JE RAZLIKA IZMEĐU NAS I ČEDA FRANjOVIH!
Guja
04.08.2020. 12:19
@Doni Brasko A5 - Ćuti ciganin!