ИЗАЗИВАЈУ ФУДБАЛ И КОШАРКУ: Рукометна Лига шампиона од сада се игра средом и четвртком

07. 08. 2020. у 11:51

ЕВРОПСКА рукометна федерација одлучила је да се од нове сезоне Лига шампиона више не игра викендом, већ средом и четвртком.

ИЗАЗИВАЈУ ФУДБАЛ И КОШАРКУ: Рукометна Лига шампиона од сада се игра средом и четвртком

Фото: Архива Новости

Тако су у борби за гледаност на телевизијама изашли на мегдан фудбалу, али и кошарци, одбојци... Елитно такмичење требало би да почне 16. и 17. септембра, а термини су 18.45 и 20.45 часова.

Познати су и парови првог кола: Цеље – Албург, Мешков – Вардар,Фленсбург –Кијелце, Нант – Веспрем, Сегед – ПСЖ, Мотор – Барселона, Елверум – Порто, Загреб – Кил.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ГОРЕЋЕ НОУ КАМП: Барса дочекује разиграни Атлетико у мечу који има озбиљан утицај на борбу за титулу

"ГОРЕЋЕ" НОУ КАМП: Барса дочекује разиграни Атлетико у мечу који има озбиљан утицај на борбу за титулу

БАРСЕЛОНА и Атлетико Мадрид судариће се у уторак увече на „Камп Ноу“ (21.00) у мечу који може озбиљно да помери равнотежу у борби за титулу. Каталонци бране прво место, док „јорганџије“ јуре осми узастопни тријумф у свим такмичењима који би их изједначио са Барсом по броју освојених бодова.

02. 12. 2025. у 07:30

ЗАПАД У ШОКУ! Цела Русија слави, ово је чекала од 2022!

ЗАПАД У ШОКУ! Цела Русија слави, ово је чекала од 2022!

Откако је почео рат у Украјини, или како то Руска Федерација зове "специјална војна операција", Русија је била на мети многобројних санкција. Добар део њих се односио и, још увек, односи се на спорт, али... ствари се мењају. И то више не полако.

02. 12. 2025. у 14:58

ИСПЛИВАО СНИМАК: Шериф пева - Смрадови су преко Дрине прешли - а тврди да песму никад није изводио

ИСПЛИВАО СНИМАК: Шериф пева - "Смрадови су преко Дрине прешли" - а тврди да песму никад није изводио

БУРА око фотографије и снимка фолкера Аце Лукаса са Насером Орићем, некадашњим командантом јединица Армије РБиХ у подручју Сребренице током рата у Босни и Херцеговини, не стишава се. И даље актери "кафанског сусрета" изазивају велику пажњу, а сад је у центру певач Шериф Коњевић, који је позвао српског певача да присуствује приватној прослави у ресторану у центру Сарајева, где је био позван и Насер Орић.

02. 12. 2025. у 12:35

Коментари (0)

Ако су руже, процветаће - Одржана премијера документарног филма о првом Фајнл фору Партизана