ТАЈСОН ПРОЦЕНИО И ОДЛОЖИО СПЕКТАКЛ: Зарада ће бити много већа ако се термин помери
РЕВИЈАЛНИ бокс меч између Мајка Тајсона и Роја Џонса Јуниора одложен је за 28. новембар, објавио је данас магазин Тхе Ринг.
Фото: EPA-EFE/ETIENNE LAURENT
Меч је првобитно заказан за 12. септембар, али је тим Мајка Тајсона проценио да ће зарада од гледаности и репрограмирања бити много већа ако се термин помери.
Трочасовни догађај и сама борба у осам рунди ће се преносити на друштвеним мрежама и музичкој платформи Трилер, и наплаћиваће се по приказу.
Тајсон (54) је се нашалио са својим фановима најављујући могући повратак у мају, приказујући видео снимке својих тренинга. Он је последњи пут у рингу био 11. јуна 2005. године када је изгубио од Kевина Мекбрајда.
Џонс (51), који је у својој каријери држао рекордних седам појасева, последњи пут је боксовао 2018. године.
Препоручујемо
ЗВЕЗДА НА КОРАК ОД ЕВРОПСКОГ ПРОЛЕЋА: Малме без мотива, црвено-бели лове кључне бодове у Шведској
Црвена звезда гостује Малмеу у четвртак увече на стадиону "Еледа" (18.45) у оквиру седмог кола лигашке фазе Лиге Европе, у мечу који за домаћина нема резултатски значај, док би српски шампион победом практично осигурао пласман у нокаут фазу.
22. 01. 2026. у 07:00
"ГРОБАРИ" У ШОКУ, "ДЕЛИЈЕ" У ЕУФОРИЈИ! Звезда продаје фудбалера за толико новца да може одмах да купи ЦЕО ПРВИ ТИМ ПАРТИЗАНА!
Малме и Црвена звезда играју утакмицу Лиге Европе, уз пренос уживо на порталу "Новости", а непосредно пред тај мегдан - појавиле су се спектакуларне вести везане за фудбалске трансфере. И то у виду потенцијалног рекорда, који је такав да Звездине "делије" већ могу да почну да славе, а Партизанови "гробари" да се хватају за главу.
22. 01. 2026. у 19:38
КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: "Види се да из авиона да је АИ" - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)
БИВША председница Хрватске Колинда Грабар-Китаровић скочила је у ледено море на Антартику, а снимак тог скока објавила је на свом налогу на друштвеној мрежи Инстаграм.
22. 01. 2026. у 10:10
Коментари (0)