КОРИНА НЕ ЖАЛИ НОВАЦ ЗА МИХАЕЛА: Откривено колико је породица Шумахер потрошила на лечење легендарног спортисте
ПОРОДИЦА Шумахер, тачније Корина троши велике суме новца на лечење Михаела, једног од највећих спортиста свих времена.

Фото: ЕПА
Седмоструки шампиона Формуле 1 је тешко повређен 29. децембра 2013. године после пада на скијању у француским Алпима.
Од тада је недоступан за јавност, а сву бригу око њега води супруга Корина, која је дозволила само најужим члановима фамилије и најбољим пријатељима да долазе у посету Михаелу.
Према информацијама до којих су дошли медији, на лечење Шумахера до сада је уложено око 40 милиона долара, пише “Курир”
За његово здравље брине 15 чланова медицинског тима, за који се издваја око пола милиона евра месечно, односно шест милиона годишње.
Трошкови лечења Шумахера јесу велики, али Корина за сада не брине због тога пошто је седмоструки шампион Формуле 1 током каријере зарадио огроман новац.
Богатство Михаела Шумахера у 2020. години је процењено на 600 милиона долара.
Препоручујемо

КРАЈ МЕРЦЕДЕСОВОМ НИЗУ: Ферстапен славио на јубилеју у Силверстону
09. 08. 2020. у 16:46 >> 17:15

ФОРМУЛА: Мерцедес најбржи на прва два тренинга пред другу трку у Силверстону
07. 08. 2020. у 22:13

КОРОНА ЈОШ МУЧИ ПЕРЕЗА: У Силверстону нова шанса за Хилкенберга
07. 08. 2020. у 13:54

ВЛАХОВИЋ СЕ ДОКАЗАО ТУДОРУ! Српски ас својим голова "врши притисак" на Хрвата да га уврсти међу стартних 11 против Реала
ДЕРБИ осмине финала Светског клупског првенства одиграће Реал Мадрид и Јувентус који се састају на "Хард рок стадиону" у Мајамију (21.00).
01. 07. 2025. у 10:34

ЦРНА ГОРА И БОСНА У НЕВЕРИЦИ: Њихови репрезентативци Иванић и Крунић певали српску химну "Боже правде"! (ВИДЕО)
Црвена звезда и Зенит из Санкт Петербурга састали су се у Русији како би одиграли у пријатељску утакмицу, а један детаљ са овог сусрета привукао је пажњу и пре првог судијског звиждука.
29. 06. 2025. у 18:52

АГЕНТ МОСАДА У ПОЛИТИЧКОМ ВРХУ СИРИЈЕ: Вешање израелског шпијуна снимано и преношено уживо (ФОТО/ВИДЕО)
МНОГИ га сматрају најбољим израелским шпијуном икада. Са лажним идентитетом сиријског муслимана рођеног у Либану, Ели Коен је имао један циљ - да као оперативац Мосада сазна поверљиве информације које ће користити Израелу.
01. 07. 2025. у 12:48
Коментари (2)