НИШТА НОВО У ФОРМУЛИ 1: Хамилтон стигао до 95. пол позиције у каријери
АКТУЕЛНИ светски шампион Формуле 1, Луис Хамилтон освојио је пол позицију пред трку за Велику награду Италије на стази Муђело.
Фото: EPA-EFE/Bryn Lennon / Pool
Британац је до 95. пол позиције дошао са временом 1:15.144. Возач Мерцедеса је победио испред клупског колеге Валтерија Ботаса.
На трећем месту се нашао возач Ред Була Макс Ферстапен, док је четврту позицију заузео Александар Албон, а Шарл Леклер из Ферарија је био пети.
Осталих пет места су попунили Серхио Перез, Ленс Строл, обијца возачи Репсол Хонде, потом следе Данијел Рикардо, Карлос Сајнц и Естебан Окон.
Прва трка у историји која се вози на стази близу Фиренце се вози у недељу од 15 сати.
Препоручујемо
ПОЈАВИО СЕ СНИМАК КОЈИ МЕЊА СВЕ: Новак није погодио судију у врат, навијачи траже да тужи организаторе! (ВИДЕО)
12. 09. 2020. у 14:28 >> 14:42
ЈУ-ЕС ОПЕН ЈЕ ШАЛА - МЕДВЕДЕВ: Казнили су ме као да сам убио некога! (ВИДЕО)
12. 09. 2020. у 09:34
ПОЧЕЛА ЈЕ ПРЕМИЈЕР ЛИГА: Арсенал прегазио Фулам у дербију Лондона (ВИДЕО)
12. 09. 2020. у 15:35
ВЕЛИКАНИ ЖЕЛЕ ЗАБОРАВЉЕНОГ ТИНЕЈЏЕРА: Иван Шапоњић на мети турских клубова!
12. 09. 2020. у 14:00
ЈОКИЋ РЕДОВНО ДОМИНИРА ПРОТИВ САКРАМЕНТА: Кингси постају омиљени противник најбољем кошаркашу данашњице
СРБИН је невероватно отворио сезону, а ново доминанто издање најбољег кошаркаша света очекујемо на вечерашњем сусрету Денвера и Сакрамента који се састају у "Голден 1 центру" пет сати после поноћи.
11. 11. 2025. у 13:00
СКАНДАЛ У БЕОГРАДУ: Дете прегажено у стампеду због туче српских навијача (ВИДЕО)
Сраман догађај потресао је српски фудбал, а најновије вести из њега - прилично су узнемириле све љубитеље "најважније споредне ствари на свету".
10. 11. 2025. у 15:20
Хрват чистио бунар - због оног што је пронашао, моментално ЗВАО ПОЛИЦИЈУ
ПОЛИЦИЈСКА управа Пожешко-славонске жупаније у Хрватској имала је двоструку интервенцију у суботу, након што су грађани у два наврата пронашли већу количину експлозивних средстава.
09. 11. 2025. у 13:28
Коментари (0)