СПОРТСКИ САВЕЗ СРБИЈЕ У ПОСЕТИ ТРСТЕНИКУ: Штефанекови поклони од срца
ПРЕДСЕДНИК Спортског савеза Србије Давор Штефанек и генерални секретар Горан Маринковић посетили су општину Трстеник.

ФОТО: ССС
Најпре су посетили фудбалски клуб Трстеник који обележава сто година постојања. Дочекали су их председник клуба Срђан Марјановић, потпреседник клуба Данијел Стевановић, а догађају је присуствовао и председник Фудбалског Савеза Расинског округа Владан Гашић.
Штефанеку и Маринковићу су уручени и дресови са симболичним бројем 100. Том приликом Штефанек је поклонио лопте најмлађој селекцији и извео почетни ударац на утакмици Српске лиге Трстеник - Радан.

ФОТО: ССС
Председница општине Трстеник угостила је челнике Спортског савеза Србије на састанку са помоћником за спорт Небојшом Смиљковићем, председником Спортског савеза општине Трстеник Владимиром Савићем и потпреседником Спортског савеза Трстеник Сашом Милићем. Спортски савез Србије даровао комплете лопти и за основне школе у Трстенику.
- Веома ми је драго што смо данас у посети Трстенику. Млади људи који су у спорту имају одличну енергију и верујем да ће успети да издигну овај сегмент на висок ниво. Спортскис савез Србије је у складу са тренутним могућностима поделио опрему. То није све, бићемо у контакту и наставити да помажемо побољшање услова за бављење физичком активношћу. Спорт и рекреација су веома важан сегмент за здравље како младих тако и старих, па верујем да ћемо заједничким снагама све усмерити на прави пут - рекао је председник Спортског савеза Срвије Давор Штефанек.
Запратите Новости спорт на Фејсбуку

ВЛАХОВИЋ ЗА ПРЕКИД ЈУВЕОВЕ ЦРНЕ СЕРИЈЕ: Реал Мадрид је у одличном ритму, а низ победа код куће улива страх у кости свим противницима
Реал Мадрид и Јувентус састају се у великом европском класику који увек носи посебну тежину, без обзира на форму или тренутни положај у групи.
22. 10. 2025. у 08:34

ЂОКОВИЋ ДОНЕО ШОК ОДЛУКУ: Ово је мало ко очекивао пред крај сезоне
Новак Ђоковић једонео одлуку која ће многе разочарати.
21. 10. 2025. у 20:03 >> 21:47

ГОВОРИО САМ "НЕМОЈ", НИЈЕ МЕ ПОСЛУШАО: Хасан продао кућу, син му се коцкао - "То су златни гени"
“Немој то сине, тата је прошао све”
22. 10. 2025. у 10:27
Коментари (0)