ИНСПИРАЦИЈА МЛАДИМА: Милица Мандић на Факултету за спорт и физичко васпитање КиМ
МИЛИЦА Мандић уручила је први студентски индекс у новој школској години на Факултету за спорт и физичко васпитање на КиМ.

ФОТО: Факултет за спорт и физичко васпитање
Поводом поласка четрдесет и друге генерације студената на Факултету за спорт и физичко васпитање Приштина, са седиштем у Лепосавићу организовао је свечано уручивање студентских књижица.
Декан, професор др Верољуб Станковић имао је част да испред представника Приштинског универзитета, професора и студената поздрави светску првакињу у теквонду Милицу Мандић, њеног тренера Драгана Јовића и председника Спортског савеза Београда Драгана Томашевића. Част да први индекс у школској години уручи имала је Милица Мандић.
"То је велико признање и подстрек за све младе који живе на простору Косова и Метохије, а и за оне који су жељни знања дошли из градова из централне Србије да студирају у овом граду", рекао је Станковић.
Светска првакиња Милица Мандић није крила радост што има прилику да се сретне са младима који желе да уче јер како је рекла само знањем и упорним радом постиже се успех и освајају се медаље. Позвала је све да се предано посвете пословима за које ће се у наредном периоду школовати.
Тренер Јовић је поручио да се, без обзира на ванредну ситуацију свуда и на сваком месту треба посветити спортским активностима. Тако се побеђују сви проблеми и болести.
Уз поруку да је спорт најбољи лек драган Томашевић је потврдио да су ови људи изабрали факултет у Лепосавићу који је спреман да технички и стручно образује оне који ће се у будућности бавити спортом.
На Факултету за спорт и физичко васпитање у Лепосавићу ове школске године уписало се 84 студента. Уз примену свих заштитних мера у спречавању ширења КОВИД-19, они ће са својим старијим колегама пратити наставу по програму министаства просвете Републике Србије.
Препоручујемо

ЗАВРШЕНЕ СЕОСКЕ СПОРТСКЕ ИГРЕ: Победу однела екипа Батковићи из Прибоја
28. 09. 2020. у 15:26

НИШТА ОД НЕЗВАНИЧНОГ КЛУПСКОГ СП У РУКОМЕТУ: Отказан Супер Глоб
28. 09. 2020. у 13:11

ВЛАХОВИЋ СЕ ДОКАЗАО ТУДОРУ! Српски ас својим голова "врши притисак" на Хрвата да га уврсти међу стартних 11 против Реала
ДЕРБИ осмине финала Светског клупског првенства одиграће Реал Мадрид и Јувентус који се састају на "Хард рок стадиону" у Мајамију (21.00).
01. 07. 2025. у 10:34

ЦРНА ГОРА И БОСНА У НЕВЕРИЦИ: Њихови репрезентативци Иванић и Крунић певали српску химну "Боже правде"! (ВИДЕО)
Црвена звезда и Зенит из Санкт Петербурга састали су се у Русији како би одиграли у пријатељску утакмицу, а један детаљ са овог сусрета привукао је пажњу и пре првог судијског звиждука.
29. 06. 2025. у 18:52

АГЕНТ МОСАДА У ПОЛИТИЧКОМ ВРХУ СИРИЈЕ: Вешање израелског шпијуна снимано и преношено уживо (ФОТО/ВИДЕО)
МНОГИ га сматрају најбољим израелским шпијуном икада. Са лажним идентитетом сиријског муслимана рођеног у Либану, Ели Коен је имао један циљ - да као оперативац Мосада сазна поверљиве информације које ће користити Израелу.
01. 07. 2025. у 12:48
Коментари (0)