УБИЈЕН БИВШИ ММА БОРАЦ: Изрешетали га "калашњиковима", камере снимиле језиви злочин (ВИДЕО)

Новости онлине

24. 10. 2020. у 11:27

БИВШИ руски ММА борац Шамил Абдулмуслимов убијен је недавно од стране двојице нападача с којима је одраније имао нерашчишћене рачуне!

УБИЈЕН БИВШИ ММА БОРАЦ: Изрешетали га калашњиковима, камере снимиле језиви злочин (ВИДЕО)

Фото: Принтсцреен

Абдулуслимов је имао 25 година и скор 11-4 на разним ММА турнирима на којима је учествовао, а разлог његовог убиства од стране оца и сина јесте свађа око једне парцеле, тврде руски медији.

Убиство се догодило у граду Касавјурт у Даегстану, и то у ресторану где је несрећни борац седео до смрти.

У тренутку када је Абдулмуслимов био унутра, камера је ухватила Мургамудина Мурадисова како долази на паркинг и из возила вади калашњиков. Заједно са њим улази и син, као и још један члан екипе, и "већ с врата" пуцали су у ММА борца.

Потом су пушкама напали и момке који су били поред Абудлмуслимова, а поготово су имали пик на једног ког су тукли пушкама по глави.

Руски медији, такође, преносе да још није познато да ли је Абдулмуслимов преминуо на лицу места или је био жив када је Хитна помоћ стигла.

(Телеграф)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РЕАЛ НЕЋЕ ПРОПУСТИТИ ОВУ ПРИЛИКУ: Мадриђани вечерас могу до првог места на табели!

РЕАЛ НЕЋЕ ПРОПУСТИТИ ОВУ ПРИЛИКУ: Мадриђани вечерас могу до првог места на табели!

ЛИДЕР чека понедељак да одигра свој меч, али Мадриђани имају шансу да већ у вечерас преузму врх. На "Бернабеу" стиже захуктала екипа Сосиједада (21.00), непоражена на последњих 11 мечева у свим такмичењима.

14. 02. 2026. у 08:00

ПЛАНЕТА У ШОКУ: Одушевио Новака Ђоковића, па у финалу доживео што нико жив није очекивао, победио га дечко који је вежбао у ТРЖНОМ ЦЕНТРУ!

ПЛАНЕТА У ШОКУ: Одушевио Новака Ђоковића, па у финалу доживео што нико жив није очекивао, победио га дечко који је вежбао у ТРЖНОМ ЦЕНТРУ!

"Највећи слом у историји". Тим речима поједини медији описују оно што је главни фаворит за злато у уметничком клизању, Американац руског порекла Иља Маљинин, доживео у финалу Олимпијских игара "Милано / Кортина 2026".

14. 02. 2026. у 12:43

БОМБА, АУТОМАТ И ЦРНА БЕРЕТКА: Хрватски градоначелник се маскирао у Томпсона из Чавоглава - поред њега и Пленковић и први човек Загреба

БОМБА, АУТОМАТ И ЦРНА БЕРЕТКА: Хрватски градоначелник се маскирао у Томпсона из "Чавоглава" - поред њега и "Пленковић" и "први човек Загреба

ДАНАС је у Светој Недељи одржан карневал Фашник, а на позорницу се попео и градоначелник овог места Дарио Зуровец који је био обучен као контроверзни хрватски певач Марко Перковић Томпсон који је познат по својим проусташким ставовима и песмама.

14. 02. 2026. у 14:35

Коментари (0)

ПОЧИВАЈ У МИРУ ДРАГА ТАТЈАНА... Богдан Обрадовић се опростио од Јечменице