МИЛКА БАБОВИЋ ИМА КОРОНУ
ЛЕГЕНДАРНА телевизијска коментаторка и спортски новинар Милка Бабовић позитивна је на корона вирус и хоспитализована је у загребачкој КБ Дубрава.
ФОТО: АП
Иако је доајенка југословенског и хрватског спортског новинарства због својих година (92) и придружених болести у најризичнијој групи, извори из болнице говоре да ће се опоравити, пренео је загребачки Јутарњи лист.
Милка Бабовић се у младости бавила атлетиком, а највише је запамћена по свом раду у спортском новинарству.
Била је једна од оснивачица Спортске редакције тадашње Телевизије Загреб, а легендарни су њени преноси уметничког клизања.
Препоручујемо
ШОКАНТНЕ БРОЈКЕ Короном у Србији заражене још 1.053, преминуло пет особа
27. 10. 2020. у 15:00
БАКИР ИЗЕТБЕГОВИЋ ПОЗИТИВАН НА КОРОНУ: Отказао све активности, а ево како се осећа
16. 10. 2020. у 13:35
ВЛАХОВИЋ ЗА ПРЕКИД ЈУВЕОВЕ ЦРНЕ СЕРИЈЕ: Реал Мадрид је у одличном ритму, а низ победа код куће улива страх у кости свим противницима
Реал Мадрид и Јувентус састају се у великом европском класику који увек носи посебну тежину, без обзира на форму или тренутни положај у групи.
22. 10. 2025. у 08:34
ЂОКОВИЋ ДОНЕО ШОК ОДЛУКУ: Ово је мало ко очекивао пред крај сезоне
Новак Ђоковић једонео одлуку која ће многе разочарати.
21. 10. 2025. у 20:03 >> 21:47
ГОВОРИО САМ "НЕМОЈ", НИЈЕ МЕ ПОСЛУШАО: Хасан продао кућу, син му се коцкао - "То су златни гени"
“Немој то сине, тата је прошао све”
22. 10. 2025. у 10:27
Коментари (0)