ЖЕСТОКА КАЗНА ЗА РЕЈДЕРСЕ: Без новца и пика шесте рунде

Марко Паунић
Марко Паунић

07. 11. 2020. у 15:01

РУКОВОДСТВО Лиге америчког фудбала (НФЛ) жестоко ће казнити Лас Вегас Рејдерсе због кршења протокола за Ковид 19.

ЖЕСТОКА КАЗНА ЗА РЕЈДЕРСЕ: Без новца и пика шесте рунде

Фото: АП

Клубу из Неваде биће одузет пик шесте рунде са нарденог драфта, а биће кажњен и са 500.000 долара. Главни тренер Џон Груден мораће да плати глобу од 150.000 зелених новчаница.

У клубу најваљују да ће се жалити на казну:

- Изгледа да људи који воде НФЛ имају погрешан утисак о нама. Озбиљно ћемо схватити ову одлуку. Чудно је да се неке позитивне ствари у нашем тиму не примећују, а да се сви фокусирају на проблеме везане за здраствени протокол - изјавио је власник Рејдерса Марк Дејвис.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Е, ЖИВОТЕ СПУШТЕНА РОЛЕТНО! Српкиња која је због зихернадле остала без злата на Светском првенству осула дрвље и камење на спортски свет

"Е, ЖИВОТЕ СПУШТЕНА РОЛЕТНО"! Српкиња која је због зихернадле остала без злата на Светском првенству осула дрвље и камење на спортски свет

Јаник Синер и даље је "врућа" тема због допинг афере, а наша атлетичарка Ивана Шпановића огорчена је због начина на који се све завршило.

24. 02. 2025. у 08:53

КИНЕЗ СЕ ЗАМОНАШИО НА СВЕТОЈ ГОРИ Добио име Амфилогије и поручује: Никада нисам био срећнији, осим можда као дете

КИНЕЗ СЕ ЗАМОНАШИО НА СВЕТОЈ ГОРИ Добио име Амфилогије и поручује: "Никада нисам био срећнији, осим можда као дете"

ЖИВОТНЕ приче које се крију иза монаха на Светој Гори представила је грчка телевизија "Скај" у емисији "ПримеТиме". Пред камерама су се нашли један Кинез који је постао монах, један студент из Солуна који је одмах након дипломе изабрао монаштво, монах који живи у самоћи последње 24 године.

23. 02. 2025. у 11:28

Коментари (0)

СЛАВЉЕ У ДОМУ ДРАГАНЕ МИРКОВИЋ: Певачица се огласила и сину упутила емотивне речи (ФОТО)