ХАМИЛТОН ИЛИ ШУМАХЕР: Јавио се Фетел, нема дилему ко је најбољи возач свих времена!
ЛУИС Хамилтон је победом у Турској и дефинитивно освојио седму титулу шампиона Формуле 1.

фото: ЕПА
Међу првима му је честитао колега из Ферарија Себастијан Фетел који је као члан Ред Була освојио четири титуле првака.
Немац је упитан и ко је за њега најбољи возач свих времена.
"Сигурно је најбољи у нашој ери. Увек је тешко поредити различита времена, готово немогуће. Можда ми не бисмо остварили ништа у другој ери, можда старији возачи данас не би могли ништа у овим болидима. Али то није битно. Свака ера има возача који се издвоји, а Луис је то урадио у нашој", рекао је Фетел.
За Фетела је најбољи његов сународник, али то и није неко изненађење јер се заиста ради о врхунском возачу.
"За мене ће Михаел Шумахер увек бити највећи. Али нема сумње да Луис заслужује исто звање, освојио је исти број титула, има више победа, има знатно више пол позиција... Урадио је све што је могло да се замисли", закључио је Немац.
Препоручујемо

ЛУИС НЕ МЕЊА ТИМ: Волф није забринут око преговора са Хамилтоном
13. 11. 2020. у 20:09

МЕРЦЕДЕС ПОДБАЦИО НА ВН ТУРСКЕ: Хамилтон тек 15, Ботац осми!
13. 11. 2020. у 11:26

НАШИ ПРЕДЛОЗИ: "Тип" - тикет за понедељак
ЗА данас смо вам спремили пар занимљивих предлога.
09. 06. 2025. у 07:30

"'АЈДЕ ДА СЕ НЕ ЛАЖЕМО!" Драган Стојковић Пикси после Албанија - Србија: Ма, то ме апсолутно не занима!
Албанија и Србија одиграли су бурну утакмицу на почетку квалификација за Светско првенство у фудбалу, а селектор "орлова" Драган Стојковић Пикси на занимљив начин је реаговао по окончању сусрета.
07. 06. 2025. у 23:03

ВРТОГЛАВА СУМА: Колику националну пензију прима Љиљана Благојевић
ЈЕДНА од наших најистакнутијих драмских уметница Љиљана Благојевић отишла је у пензију, а налази се међу двадесетчетворо уметника, који ће примају националну пензију за допринос култури.
07. 06. 2025. у 11:30
Коментари (0)