СТАША ГЕЈО: Хвала свима на подршци
СРПСКА репрезентативка у спортском пењању Сташа Гејо захвалила је на подршци коју је имала током Европског првенства у Москви.

EPA-EFE/SERGEI ILNITSKY
Она је синоћ освојила сребрну медаљу на ЕП у Москви, јер је у финалу комбинација завршила као друга, алли јој је норма за Олимпијске игре у Токију измакла јер само победница иде на Олимпијаду.
- Немам шта много да кажем, олимпијска виза ми је исклизнула из руку. Честитам свим јаким девојкама које су се бориле. Хвала свима који су ме подржавали на терену, иза зида и на мрежама. Хвала свима који су имали улогу у овом лудом путовању након повреде", написала је Гејо на Инстаграму.
Сташа Гејо је такмичење завршила иза Рускиње Викторије Мешкове, којој је припала олимпијска виза.
Препоручујемо

И УДОВИЧИЋ ЧЕСТИТАО СТАШИ: Освајање две медаље је спортски подвиг
28. 11. 2020. у 22:40

БРАВО СТАША: Честитка председника Вучића на другој медаљи са ЕП
28. 11. 2020. у 21:21

ПЉУШТЕ ЧЕСТИТКЕ: Ана Брнабић пожелела још много медаља Сташи Гејо
23. 11. 2020. у 20:57

ОБОЈЕ ЖЕЛЕ У ЛИГУ ШАМПИОНА: Астон вила је јури преко Премијер лиге, док "певци" одмарају екипу за финале Лиге Европе
ЗНА се коме је шта потребно у обрачуну Астон виле и Тотенхема који укрштају копља на "Вила парку" од 20.30.
16. 05. 2025. у 07:35

"ТАЈ ЧОВЕК МИ ЈЕ УНИШТИО ДЕО ЖИВОТА!" Горан Иванишевић се појавио у Београду
Некада врхунски тенисер а сада тренер, Горан Иванишевић, дошао је у Београд.
15. 05. 2025. у 19:00

"УБИЋУ СЕ, ХОРОР!" Марија открила дуго чувану тајну: "Рођена сам без..."
"ЈА ћу да се убијем, значи хорор!"
16. 05. 2025. у 13:39
Коментари (0)