БРОНЗА ИЗМАКЛА ЗА СТОТИНКУ: Иван Ленђер блиста на повратку пливању после двогодишње паузе
ИВАН Ленђер се после две године вратио такмичењима и на Отвореном првенству Мађарске у Капошвару показује да је у одличној форми.
Фото: Н. Параушић
Некадашњем јуниорском прваку свету је данас пре подне у финалу на 50 м лептир бронза измакла за једну стотинку.
Зрењанинац је био четврти са временом 24,01, а трећепласирани Холедер је штоперицу зауставио на 24,00.
Победио је наш некадашњи репрезентативац, данас адут Мађарске Себастијан Сабо (23,19), док је други био Криштоф Милак - 23,61.
Стефан Шорак је у финалу на 400 м слободно био осми - 4.03,52.
Подсетимо, Чаба Силађи је у среду освојио титулу на 100 м прсно - 59,99.
Ваља напомети да су Мађари одлучили да се квалификационе трке одржавају поподне, а финалне сутрадан у преподневним часовима.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ТРИЈУМФ СИЛАЂИЈА: Један од наших најбољих пливача сјајан на Отвореном првенству Мађарске
09. 12. 2020. у 13:37
А ПРОШЛЕ ГОДИНЕ СКУПЉАО ЛОПТЕ: Били Куметио постао најмлађи играч Ливерпула у ЛШ
10. 12. 2020. у 10:44
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
АРГЕНТИНА ЈЕДВА ПРЕЖИВЕЛА ЗЕЛЕНОРТСКА ОСТРВА! "Гаучоси" након продужетака отишли у осмину финала Светског првенства! (ВИДЕО)
Фудбалска репрезентација Аргентине пласирала се у осмину финала Светског првенства, пошто је вечерас у Мајамију, после продужетака, савладала Зеленортска острва резултатом 3:2.
04. 07. 2026. у 02:46
СЕНЕГАЛ СЕ "САМОУБИО" НА СВЕТСКОМ ПРВЕНСТВУ! Белгија надокнадила два гола засотатка, па у надокнади другог продужетка изборила осмину финала
Фудбалери Белгије нестварним преокретом победили су Сенегал у шеснаестини финала Мундијала (3:2) и обезбедили меч против победника меча САД - Босна и Херцеговина.
01. 07. 2026. у 22:00
"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава
АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.
06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21
Коментари (0)