ЛАЗАР ДОБОЖАНОВ: Одбрана Купа један од зацртаних циљева за ову сезону
ВАТЕРПОЛИСТИ Радничког покушаће да одбране трофеј Купа Србије, а то су данас оценили једним од циљева за ову сезону.

Лазар Добожанбов фото: ВК Раднички
"Спремали смо се добро за овај турнир јер нам је одбрана Купа један од зацртаних циљева за ову сезону", изјавио је голман крагујевачког тима Лазар Добожанов пред почетак завршног турнира.
Раднички ће сутра од 19.15 у полуфиналу играти против екипе Новог Београда. Други пар чине Црвена звезда и Партизан.
"Нови Београд је изузетно квалитетна екипа и сигурно је да неће бити лака утакмица, ни њима ни нама. Очекујем тешку и напету утакмицу из које ће као победник изаћи екипа која успостави бољи ритам", казао је Добожанов.
Он је оценио да ће одбрана трофеја бити тешка јер је турнир још квалитетнији у односу на претходну годину, с обзиром на то да су се многи добри играчи вратили у српске клубове.
Полуфинални дуели играће се у понедељак, док је финале заказано за уторак, такође на базенима спортског центра "Милан Гале Мушкатировић".
Препоручујемо

ВАТЕРПОЛО БОМБА: Репрезентативац Србије се вратио у Партизан
25. 12. 2020. у 10:09

НОВИ ДОМ ВАТЕРПОЛИСТА: Вања Удовичић посетио "делфине" у "балону"
22. 12. 2020. у 12:23

ПАРТИЗАН ТРАЖИ ПРАВДУ И ПРОЛАЗ: "Парни ваљак" вечерас спрема сензацију усред Единбурга
ФУДБАЛЕРИ Партизана ће вечерас покушати да ураде "немогуће" и надокнаде два гола заостатка против Хибернијана на "Истер роуду" у реванш утакмици трећег кола квалификација за Лигу конференција.
14. 08. 2025. у 07:20

ЦРНОГОРЦИ У ШОКУ: Помислили за колону аутобуса да је стигла велика међународна ватрогасна помоћ, а оно...
Најновије вести из Црне Горе, а које се тичу великих пожара због који је и Србија послала помоћ не би ли се ватрена стихија обуздала, изненадиле су цео Балкан. На моменат и насмејале због једне погрешне процене.
14. 08. 2025. у 17:22

СРБИН ЧУВАО КЛИНТОНА: Бивши председник остао затечен - после свађе сазнао Ајкулино порекло: "Осећао сам да ми не може ништа" (ФОТО)
ЧОВЕК који је чувао Мадону, принца Харија, Бијонсе и Наоми Кембел потиче из старе београдске породице.
14. 08. 2025. у 07:43
Коментари (0)