ДРАМАТИЧНА ИСПОВЕСТ СЕЛЕКТОРА ХРВАТСКЕ: Ватерполисти у гаћицама истрчали на улицу, вода је ишла преко ивица базена, као да је цунами
ХРВАТСКУ ватерполо репрезентацију је јучерашњи земљотрес задесио на базену на Сави у Загребу.

Фото: Н.Параушић
Они су одрађивали припреме за квалификациони турнир Светске лиге када је кренуло да подрхтавати тло у Хрватској.
"Момци су били унутра, али и они као и сви уз ивицу базена не да смо осетили потрес него је било стравично. Вода се почела преливати преко ивица базена, као да је цунами. Све нешто шкрипи, тутњи. То је био толики страх да су момци истрчали из базена, али не из воде него из зграде базена. Онако, у гаћицама", препричао је селектор Ивица Туцак за Хрватски ватерполо савез.
Одмах су обустављене припреме репрезентације. Ново окупљање је заказано за 2. јануар, када у Загребу креће финални део припрема за европске квалификације Светске лиге.
Препоручујемо

ВЛАХОВИЋ СЕ ДОКАЗАО ТУДОРУ! Српски ас својим голова "врши притисак" на Хрвата да га уврсти међу стартних 11 против Реала
ДЕРБИ осмине финала Светског клупског првенства одиграће Реал Мадрид и Јувентус који се састају на "Хард рок стадиону" у Мајамију (21.00).
01. 07. 2025. у 10:34

ЦРНА ГОРА И БОСНА У НЕВЕРИЦИ: Њихови репрезентативци Иванић и Крунић певали српску химну "Боже правде"! (ВИДЕО)
Црвена звезда и Зенит из Санкт Петербурга састали су се у Русији како би одиграли у пријатељску утакмицу, а један детаљ са овог сусрета привукао је пажњу и пре првог судијског звиждука.
29. 06. 2025. у 18:52

АГЕНТ МОСАДА У ПОЛИТИЧКОМ ВРХУ СИРИЈЕ: Вешање израелског шпијуна снимано и преношено уживо (ФОТО/ВИДЕО)
МНОГИ га сматрају најбољим израелским шпијуном икада. Са лажним идентитетом сиријског муслимана рођеног у Либану, Ели Коен је имао један циљ - да као оперативац Мосада сазна поверљиве информације које ће користити Израелу.
01. 07. 2025. у 12:48
Коментари (0)