КОРОНА МУЧИ ШВЕЂАНЕ: "Винкинзи" ће на СП у Египту играти без деветорице рукометаша
КОРОНА вирус је и те како уздрмао рукометаше Шведске. После Антона Линдског позитиван на Ковид 19 је и стартни бек Албин Лагергрен. Уместо њега позван је млади Џек Турин.
Фото: Архива Новости
Викинзи су морали да откажу дуел са Црном Гором у квалификацијама за ЕП 2022. Тренутно су у карантину, а ако све буде у реду на СП од 13. до 31. јануара у Египту играће без деветорице стандарних играча. Јер, осим позитивних Линдског и Лагергрена и повређених Микела Апелгрена и Симона Јепсона, селектору Глену Солбергу отказали су Никлас Екберк, Јеспер Нилсен, Линус Ареносон, Андреас и Лукас Нилсон.
Швеђани су у групи са Египтом, Чилеом и Чешком, која има чак 10 заражених играча и није искључено да одустане од Шампионата.
Препоручујемо
СЕВИЉА БИ ДА ПАЗАРИ У ХУМСКОЈ! Партизанов двојац на мети шпанског великана
03. 12. 2025. у 08:40
А БОЉЕ И ДА НИСТЕ! Огласили се из Босне након бруталног вређања Срба у Сарајеву
03. 12. 2025. у 08:21
"ГОРЕЋЕ" НОУ КАМП: Барса дочекује разиграни Атлетико у мечу који има озбиљан утицај на борбу за титулу
БАРСЕЛОНА и Атлетико Мадрид судариће се у уторак увече на „Камп Ноу“ (21.00) у мечу који може озбиљно да помери равнотежу у борби за титулу. Каталонци бране прво место, док „јорганџије“ јуре осми узастопни тријумф у свим такмичењима који би их изједначио са Барсом по броју освојених бодова.
02. 12. 2025. у 07:30
"ГДЕ ЈЕ САД ОНА МАЛА?!" Србија победила Шпанију на Светском првенству, а ево шта су српске рукометашице потом урадиле у свлачионици (ВИДЕО)
Србија и Шпанија пружиле су истински рукометни спектакл на рукометном првенству света за жене, а наше девојке су и те како умеле да прославе велики подвиг.
02. 12. 2025. у 19:33
ИСПЛИВАО СНИМАК: Шериф пева - "Смрадови су преко Дрине прешли" - а тврди да песму никад није изводио
БУРА око фотографије и снимка фолкера Аце Лукаса са Насером Орићем, некадашњим командантом јединица Армије РБиХ у подручју Сребренице током рата у Босни и Херцеговини, не стишава се. И даље актери "кафанског сусрета" изазивају велику пажњу, а сад је у центру певач Шериф Коњевић, који је позвао српског певача да присуствује приватној прослави у ресторану у центру Сарајева, где је био позван и Насер Орић.
02. 12. 2025. у 12:35
Коментари (0)