СВЕТСКИ РЕКОРДЕР ПА НАША ИВАНА: Позната сатница митинга

Оља Мркић

24. 02. 2021. у 08:59

АТЛЕТСКА дворана на Бањици данас је домаћин шестог атлетског Сербијан опен индор митинга уз учешће неких од највећих звезда светске атлетике на челу са светским рекордером у скоку с мотком Армандом Дуплантисом.

СВЕТСКИ РЕКОРДЕР ПА НАША ИВАНА: Позната сатница митинга

Фото Instagram/ivanaspanovic

Такмичење ће отворити скок удаљ у мушкој конкуренцији од 17.30, а затим следи и скок с мотком од 17.50 сати, а српска атлетичарка Ивана Шпановић скакаће од 19 сати.

Дуплантис је без дилеме највећи фаворит за злато на Олимпијским играма у Токију, а управо из Београда започиње припреме за поход на олимпијску титулу.

На Бањици ће одмерити снаге са највећим ривалом Тијагом Бразом из Бразила, актуелним олимпијским прваком.

Због пандемије корона вируса публике неће бити на трибинама.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ХАОС У РУСИЈИ: Репрезентативац Србије прво проглашен за непријатеља Украјине, а потом није могао да верује шта га је снашло у престоници

ХАОС У РУСИЈИ: Репрезентативац Србије прво проглашен за "непријатеља Украјине", а потом није могао да верује шта га је снашло у престоници

Помало невероватне вести стижу из Русије и Украјине, а тичу се српског спорта, односно спортиста и спортских радника.

23. 02. 2025. у 18:26

КИНЕЗ СЕ ЗАМОНАШИО НА СВЕТОЈ ГОРИ Добио име Амфилогије и поручује: Никада нисам био срећнији, осим можда као дете

КИНЕЗ СЕ ЗАМОНАШИО НА СВЕТОЈ ГОРИ Добио име Амфилогије и поручује: "Никада нисам био срећнији, осим можда као дете"

ЖИВОТНЕ приче које се крију иза монаха на Светој Гори представила је грчка телевизија "Скај" у емисији "ПримеТиме". Пред камерама су се нашли један Кинез који је постао монах, један студент из Солуна који је одмах након дипломе изабрао монаштво, монах који живи у самоћи последње 24 године.

23. 02. 2025. у 11:28

Коментари (0)

МА, КАКВА НБА ЛИГА, ХОЋУ ДА ИГРАМ У СРБИЈИ! Звезда Русије изненадила многе