ШОК: Ивана Шпановић не иде на Европско првенство
ИВАНА Шпановић је ухватила одличан залет на почетку године и ушла у форму, али се поново повредила.
AP Photo/Martin Meissner, Pool
Према писању "Спортског журнала", српска шампионка доживела је повреду на тренингу и неће учествовати на Европском првенству у дворани у Торину следеће недеље (5-7. март).
Подсетимо, она се крајем јануара вратила после пуних 16 месеци паузе и одмах се попела на подијум у Диселдорфу. Потом је имала одличне резултате и усмерила сав фокус ка Европском првенству, као круни зимске сезоне.
Била је одлична на Балканском првенству у Истанбулу, победила је и на београдском митингу, али нажалост, у Торино по свему судећи неће путовати.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
КО ЋЕ У ЕВРОПУ? Гент и Генк бију битку за место у Лиги конференција
ОБРАЧУН два белгијска великана на "Планет груп арени" (18.30) одлучиће о томе ко ће идуће године заузети место у трећем најјачем УЕФА такмичењу.
31. 05. 2026. у 07:30
СТИГЛИ БАГЕРИ НА МАРАКАНУ: Почело је! (ВИДЕО)
Најновије вести из Црвене звезде тичу се - важних инфраструктурних радова.
01. 06. 2026. у 14:58
НАЈБОГАТИЈА ПЕВАЧИЦА БАЛКАНА: Маја за годину зарадила 92 милиона и ПРЕСТАЛА ДА ПЕВА на свадбама
ПРЕ тачно три године, певачица је донела изненађујућу одлуку да трајно престане да пева на свадбама.
26. 05. 2026. у 20:30
Коментари (1)