СРБИ НЕ ПУТУЈУ У ЈУЖНУ КОРЕЈУ: Светска стрељачка федерација одложила Светски куп у Чангвону
СВЕТСКИ куп у Чангвону, који је требало да се одржи од 26. до 25. априла, одложила је Светска стрељачка федерација уз напомену да ће нови термин бити одређен тек када власти у Јужној Кореју укину обавазени 14-дневни карантин.

Фото: Стрељачки савез Србија
Наш Савез је још раније одлучио да репрезентација не путује под овим условима у Чангвону, јер стрелци две недеље не би тренирали. Такође, Србија је отказала учешће на првом СК у Њу Делхију (Индија), који је заказан за другу половину марта, због великиг здравственог ризика.
До Олимпијских игара у Токију у календару ИССФ је још један Светски куп, од 21. јуна до 2. јула у Бакуу (Азербејџан). Пре тога такмичења је ЕП од 21. маја до 1. јуна у Осијеку.
Препоручујемо

ВАЈДА УЗ ЂОКОВИЋА НА РОЛАН ГАРОСУ: Капа доле Нолету, урадио је све што је могао
02. 03. 2021. у 09:38

ВЛАХОВИЋ СЕ ДОКАЗАО ТУДОРУ! Српски ас својим голова "врши притисак" на Хрвата да га уврсти међу стартних 11 против Реала
ДЕРБИ осмине финала Светског клупског првенства одиграће Реал Мадрид и Јувентус који се састају на "Хард рок стадиону" у Мајамију (21.00).
01. 07. 2025. у 10:34

ЦРНА ГОРА И БОСНА У НЕВЕРИЦИ: Њихови репрезентативци Иванић и Крунић певали српску химну "Боже правде"! (ВИДЕО)
Црвена звезда и Зенит из Санкт Петербурга састали су се у Русији како би одиграли у пријатељску утакмицу, а један детаљ са овог сусрета привукао је пажњу и пре првог судијског звиждука.
29. 06. 2025. у 18:52

АГЕНТ МОСАДА У ПОЛИТИЧКОМ ВРХУ СИРИЈЕ: Вешање израелског шпијуна снимано и преношено уживо (ФОТО/ВИДЕО)
МНОГИ га сматрају најбољим израелским шпијуном икада. Са лажним идентитетом сиријског муслимана рођеног у Либану, Ели Коен је имао један циљ - да као оперативац Мосада сазна поверљиве информације које ће користити Израелу.
01. 07. 2025. у 12:48
Коментари (0)