ГРБИЋ У ПОЛУФИНАЛУ ЛИГЕ ШАМПИОНА: Кеђержин нашег стручњака елиминисао уз помоћ златног сета одбојкаше Лубеа

Слободан Крстовић

04. 03. 2021. у 11:18

НИКОЛА Грбић одвео је Кеђержин у полуфинале Лиге шампиона. Лидер пољског првенства, који са клупе води некадашњи селектор и капитен "орлова", је у реваншу на свом терену изгубио од одбојкаша Лубеа са 3:0 (први меч добили са 3:1), али је захваљујући златном сету (16:14) елиминисао шампиона Европе из 2019. Подсетимо, прошле године је такмичење прекинуто због пандемије корона вируса. Тако су се Пољаци придружили Перуђу.

ГРБИЋ У ПОЛУФИНАЛУ ЛИГЕ ШАМПИОНА: Кеђержин нашег стручњака елиминисао уз помоћ златног сета одбојкаше Лубеа

Фото: Н.Параушић

Вечерас се играју и да преостала четвртфинална меча: Зенит Казањ - Белхатов (Петковић, Катић, Митић, 18.00, први меч 3:1), Трентино (Подрашчанин, Лисинац) - Берлин (19.00, 3:1).

Код дама елиминисан је Фенербахче Зорана Терзића. Турски представник (Михајловић 6, Буша 1) је и у реваншу изгубио од Новаре са 3:1 (први меч 3:1). У другом мечу Конељано је био бољи од Скандићија (Поповић 5)  - 3:0 (3:2).

Вечерас се играју два преостала мела: Вакифбанка (Огњеновић, Рашић) - Полице (Бракочевић, 17.00, први меч 3:0), Езачибаши (Бошковић, Мирковић) - Бусто Арсицио (Стевановић, 19.30, 1:3).

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
АКО ДОБИЈЕМ МАКСИМАЛУ КУПИЋУ ТИ БМВ! Нестварне кладионичарске приче Милана Ђурице (ВИДЕО)

АКО ДОБИЈЕМ МАКСИМАЛУ КУПИЋУ ТИ БМВ! Нестварне кладионичарске приче Милана Ђурице (ВИДЕО)

"КЛАДИОНИЧАРСКЕ ПРИЧЕ" Милана Ђурице су видео-пројекат компаније Новости намењен свим љубитељима спортског клађења који могу да уживају у занимљивим причама најпознатијег српског типстера и његових гостију.

30. 06. 2025. у 14:00

ЦРНА ГОРА И БОСНА У НЕВЕРИЦИ: Њихови репрезентативци Иванић и Крунић певали српску химну Боже правде! (ВИДЕО)

ЦРНА ГОРА И БОСНА У НЕВЕРИЦИ: Њихови репрезентативци Иванић и Крунић певали српску химну "Боже правде"! (ВИДЕО)

Црвена звезда и Зенит из Санкт Петербурга састали су се у Русији како би одиграли у пријатељску утакмицу, а један детаљ са овог сусрета привукао је пажњу и пре првог судијског звиждука.

29. 06. 2025. у 18:52

Коментари (0)

МЕЂУНАРОДНИ ДАН АКЦИЈЕ ЗА КЛИМУ: Најтоплија година до сада