КРИО ЈЕ ОД СВИХ: Александар Коновалов до титуле шампиона света дошао са сломљеним ребром

Александар Илић
Александар Илић

06. 03. 2021. у 14:03

Titulu šampiona sveta pobedom protiv Portugalca Andrea Santoša osvojio sam sa polomljenim rebrom, priznao je dan posle trijumfa najbolji srpski bokser Aleksandar Konovalov.

КРИО ЈЕ ОД СВИХ: Александар Коновалов до титуле  шампиона света дошао са сломљеним ребром

FOTO ARENA FRIDAY NIGHT FIGHTS

- Трпео сам болове и крио од свих, а највише од ривала да ми је на спарингу пре 15 дана поломљено ребро. Знао је само мој тренер Дејан Павић. Португалац ме средином меча погодио баш у то место, али сам стегао зубе и успео - рекао је Коновалов.

Каже да нови појас посвећује породици, тренеру и пријатељима.

- Захвалност дугујем Срђану Бугарчићу и Арени који су у ова тешка времена корона вируса успели да организују овако сјајан турнир Арена Фридаy Нигхт Фигхтс - рекао је Коновалов, а пренео Кик бокс савез.

Коновалов је до сада шест пута био профи првак света, исто толико пута и аматерски, од чега двапут у јуниорској категорији, уз бројне медаље, пехаре и појасе са Светских и Европских првенстава, Гран прија, митинга и других такмичења

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КОЛИКО МОЖЕ ПАУНОВИЋЕВА СРБИЈА? Дуeл са европским шампионом открива прави потенцијал орлова

КОЛИКО МОЖЕ ПАУНОВИЋЕВА СРБИЈА? Дуeл са европским шампионом открива прави потенцијал "орлова"

У вечерњем термину од 21.00 на стадиону "Керамика" репрезентација Шпаније угостиће селекцију Србије у пријатељском мечу који домаћину служи као важан део припрема за Светско првенство 2026. године, док ће за "орлове" то бити велики тест и прилика да виде колико могу против најјачих селекција на планети.

27. 03. 2026. у 07:00

НОВАК ЂОКОВИЋ ГЛЕДА И НЕ ВЕРУЈЕ: Ево шта је управо урадио Рафаел Надал

НОВАК ЂОКОВИЋ ГЛЕДА И НЕ ВЕРУЈЕ: Ево шта је управо урадио Рафаел Надал

Најновије вести из тениса тичу се и једног од најбољих који се икада бавио "белим спортом". Новак Ђоковић је на врху те листе, а његов "први пратилац" и, уз Роџера Федерера, највећи ривал, Рафаел Надал, данас је баш поносан.

25. 03. 2026. у 20:06

Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)

Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)

СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".

26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50

Коментари (0)

КОЛИКО МОЖЕ ПАУНОВИЋЕВА СРБИЈА? Дуeл са европским шампионом открива прави потенцијал орлова