ХИТ СНИМАК СРПСКИХ РУКОМЕТАШИЦА : Па оне боље играју фудбал од Пиксијевих изабраника (ВИДЕО)
РУКОМЕТАШИЦЕ Србије играју пресудни меч у квалификацијама за Олимпијске игре у Токију. Наше девојке се против Мађарске боре да "остану у животу" за пласман на Игре који се чека пуне 33 године.
Tviter printskrin
Да ове девојке могу да мајсторски баратају лоптом и ногама, показале су пред меч против Мађарица, када су се опуштале пред почетак сусрета.
Рукометашице су направиле круг и ногама и главама успевале да попут фудбалера жонглирају лопту. Додуше, и ова још мања и незгоднија за контролу, али репрезентативкама Србије то није сметало.
Показале су и такав вид завидног знања на снимку који је насмејао љубитеље спорта у Србији.
(Мондо)
Препоручујемо
ПОРАЗ СРПКИЊА НА КРАЈУ: Русија потврдила квалитет, сутра са Мађарском последњи воз
19. 03. 2021. у 19:19 >> 21:39
ОДЛИЧНЕ ВЕСТИ ПРЕД ВЕЧЕРАШЊИ МЕЧ: Српкиње тестиране, сви резултати негативни
19. 03. 2021. у 11:42
ИДЕМО У ТОКИО: Турнир у Ђеру је историјска шанса за ову генерацију
14. 03. 2021. у 20:12
"ГОРЕЋЕ" НОУ КАМП: Барса дочекује разиграни Атлетико у мечу који има озбиљан утицај на борбу за титулу
БАРСЕЛОНА и Атлетико Мадрид судариће се у уторак увече на „Камп Ноу“ (21.00) у мечу који може озбиљно да помери равнотежу у борби за титулу. Каталонци бране прво место, док „јорганџије“ јуре осми узастопни тријумф у свим такмичењима који би их изједначио са Барсом по броју освојених бодова.
02. 12. 2025. у 07:30
КАКАВ ХАОС! Фудбалери упали у свлачионицу супарника и претукли их (ВИДЕО)
Најновије спортске вести су више за рубрику "црна хроника".
03. 12. 2025. у 11:15
ИСПЛИВАО СНИМАК: Шериф пева - "Смрадови су преко Дрине прешли" - а тврди да песму никад није изводио
БУРА око фотографије и снимка фолкера Аце Лукаса са Насером Орићем, некадашњим командантом јединица Армије РБиХ у подручју Сребренице током рата у Босни и Херцеговини, не стишава се. И даље актери "кафанског сусрета" изазивају велику пажњу, а сад је у центру певач Шериф Коњевић, који је позвао српског певача да присуствује приватној прослави у ресторану у центру Сарајева, где је био позван и Насер Орић.
02. 12. 2025. у 12:35
Коментари (0)