РАДНА ПОСЕТА: Удовичић се састао са амбасадором Кипра
МИНИСТАР омладине и спорта Вања Удовичић састао се данас са Деметриосом Теофилактуом, амбасадором Републике Кипар у Србији.
ФОТО: Танјуг/Тања Валић
Како је саопштено, том приликом разговарали су о наставку богате билатералне сарадње у областима омладине и спорта.
Удовичић и амбасадор Теофилакту су током конструктивног разговора изразили обострану спремност да интензивирањем размене знања и искустава из области спорта додатно ојачају имплементацију потписаног Меморандума о разумевању у области спортске сарадње.
Како се додаје, једна од тема састанка била је и продубљивање традиционалних пријатељских веза двеју земаља кроз институционалну сарадњу у домену омладине, на којој ће Србија и Кипар инсистирати у будућности.
Препоручујемо
СУСРЕТ БИВШИХ САИГРАЧА: Министар Удовичић и Александар Шапић о спортским темама
19. 03. 2021. у 16:23
ХВАЛА СРБИЈИ! Председник МОК Томас Бах упутио писмо ОКС и Министарству спорту
26. 02. 2021. у 18:50
БОКСЕРСКА СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Звезда "промарширала" Крагујевцом
22. 03. 2021. у 15:01
ЈОКИЋ РЕДОВНО ДОМИНИРА ПРОТИВ САКРАМЕНТА: Кингси постају омиљени противник најбољем кошаркашу данашњице
СРБИН је невероватно отворио сезону, а ново доминанто издање најбољег кошаркаша света очекујемо на вечерашњем сусрету Денвера и Сакрамента који се састају у "Голден 1 центру" пет сати после поноћи.
11. 11. 2025. у 13:00
СКАНДАЛ У БЕОГРАДУ: Дете прегажено у стампеду због туче српских навијача (ВИДЕО)
Сраман догађај потресао је српски фудбал, а најновије вести из њега - прилично су узнемириле све љубитеље "најважније споредне ствари на свету".
10. 11. 2025. у 15:20
Хрват чистио бунар - због оног што је пронашао, моментално ЗВАО ПОЛИЦИЈУ
ПОЛИЦИЈСКА управа Пожешко-славонске жупаније у Хрватској имала је двоструку интервенцију у суботу, након што су грађани у два наврата пронашли већу количину експлозивних средстава.
09. 11. 2025. у 13:28
Коментари (0)