АКО СЕ ПО ЈУТРУ ДАН ПОЗНАЈЕ... Ферштапен најбржи и на трећем тренингу

Оља Мркић

27. 03. 2021. у 15:21

ВОЗАЧ Ред Була Макс Верстапен остварио је најбрже време и на трећем слободном тренингу воженом данас, пред трку Формуле 1 за Велику награду Бахреина.

АКО СЕ ПО ЈУТРУ ДАН ПОЗНАЈЕ... Ферштапен најбржи и на трећем тренингу

Фото: Танјуг/Darko Bandic/Pool via AP

Верстапен, који је био најбољи и на јучерашња прва два тренинга, данас је остварио време од 1:30,577.

Друго време имао је актуелни шампион и седмоструки светски првак, возач Мерцедеса Луис Хамилтон који је био спорији за 0,739 секунди, док је трећи био возач Алфа Таурија Пјер Гасли који је за Верстапеном заостао 1,006 секунди.

Четврти је био други возач Мерцедеса Валтери Ботас (+1,278), а пето време остварио је Серхио Перес у Ред Булу (+1,331).

До десетог места су још и Карлос Саинц, Кими Раиконен, Естебан Окон, Ленс Строл и Данијел Рикардо.

Квалификације су на програму данас од 16.00.

Трка за Велику награду Бахреина вози се сутра од 17.00.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЦРНА ГОРА И БОСНА У НЕВЕРИЦИ: Њихови репрезентативци Иванић и Крунић певали српску химну Боже правде! (ВИДЕО)

ЦРНА ГОРА И БОСНА У НЕВЕРИЦИ: Њихови репрезентативци Иванић и Крунић певали српску химну "Боже правде"! (ВИДЕО)

Црвена звезда и Зенит из Санкт Петербурга састали су се у Русији како би одиграли у пријатељску утакмицу, а један детаљ са овог сусрета привукао је пажњу и пре првог судијског звиждука.

29. 06. 2025. у 18:52

Коментари (0)

БОРБА ЗА РОДНУ РАВНОПРАВНОСТ: Непоколебљива енергија једнакости међу половима