ЧЕТИРИ МЕДАЉЕ СРБИМА ОКО ВРАТА: Рвачи блистали на турниру у Бугарској
СРПСКИ рвачи спремно дочекују предстојећи шампионат Европе у Гдањску (Посака), од 19. до 25. априла, као и Олимпијске квалификације у Бугарској (6-9. мај).
Зура Дауташвили са тренером Фото РСС
Доказ за то су сјајни резултати на великом Међународном турниру у Бугарској, који је у рангу Светског купа, где су освојили четири медаље: две златне, сребрне и бронзану.
На највиши степеник победничког постоља попели су се Зура Дауташвили, који је јуче у финалу победио Иранца Фалахамида у категорији до 87 килограма. Дан раније, злато је освојио Бранко Ковачевић (до 82 кг), сребро је пригрлио Перица Димитријевић (до 63 кг), а Александар Максимовић (до 72 кг) бронзу.
Српски рвачи у Бугарској настављају припреме за ЕП и за квалификациони Олимпијски турнир. Биће то последња прилика да се Мати Немешу у категорији до 67 килограма, Микхеилу Каџаји (до 97 кг) у грчко-римском стилу, као и Стевану Мићићу (до 57 к) слободним стилом, у Токију придружи још неки од најбољих наших асова.
Препоручујемо
ПИЗА ЈЕ ЈЕСЕНАС ШОКИРАЛА САН СИРО: Росонери долазе у Тоскану по освету и три бода за останак у трци на скудето
МИЛАН гостује Пизи у 25. колу Серије А. Домаћин је други отпозади са малим изгледима за опстанак, док су "росонери" све даље од првог места које држи њихов градски ривал Интер.
13. 02. 2026. у 09:22
ТЕНИС ЈЕ ЗАТЕЧЕН: Новак Ђоковић дигао руке!
Најновије вести из тениса тичу се најбољег играча света свих времена.
11. 02. 2026. у 16:13
ХТЕЛА ДА ОПРОСТИ ПРЕЉУБУ? Шта се стварно десило између Ане и Бастија
ШТА се стварно десило између Ане Ивановић и Бастијана Швајнштајгера?
13. 02. 2026. у 07:51
Коментари (0)