БОРОВЧАНИН - ВУЧИЋ МИ ЈЕ РЕКАО: "Зашто не покренете регионалну лигу у боксу"?
О БОКСУ се прича, нестрпљиво чекамо почетак регионалне лиге.

Фото: БСС
Жеље љубитеља "спорта у конопцима" јесу да као пре 30 година, поново на улицама региона препричавају догађаје на најбољим борбама...
Председник Боксерског савеза Србије Ненад Боровчанин уложио је велике напоре да сан многих постане реалност - посебно је, гостујући на РТС-у, истакао помоћ председника Републике Србије Александра Вучића.
- Када смо покренули Суперлигу Србије у боксу, након једног скупа државника, мислим да је био на Бледу... Председник Вучић ме је питао: "Зашто не покренете регионалну лигу у боксу, остали су заинтересовани"? Тако смо се организовали, кренули... Управо смо код њега у канцеларији потписали декларацију о сарадњи. Заснована је на пријатељском односу свих шест председника савеза земаља бивше Југославије. Потом смо имали састанак у Сарајеву и у Загребу око пропозиција, рекао је Боровчанин.
Први мечеви биће одржани 29. маја, тада ће Црвена звезда дочекати Марибор, а Лозница гостује Вардару у Скопљу.
Препоручујемо

НЕНАД БОРОВЧАНИН: О боксу се прича, једва чекамо регионалну лигу
12. 04. 2021. у 10:36

БОКСЕРСКА СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Звезда "промарширала" Крагујевцом
22. 03. 2021. у 15:01

РАСПОДЕЛА НАГРАДНОГ ФОНДА: Звезда добија 500.000 евра од Евролиге за ову сезону
14. 04. 2021. у 20:02

ГРАД СЕ ПОНОСИ ДЕВОЈКАМА "Титула је велики дар свим становницима Уба
14. 04. 2021. у 19:50

ВЛАХОВИЋ СЕ ДОКАЗАО ТУДОРУ! Српски ас својим голова "врши притисак" на Хрвата да га уврсти међу стартних 11 против Реала
ДЕРБИ осмине финала Светског клупског првенства одиграће Реал Мадрид и Јувентус који се састају на "Хард рок стадиону" у Мајамију (21.00).
01. 07. 2025. у 10:34

ЦРНА ГОРА И БОСНА У НЕВЕРИЦИ: Њихови репрезентативци Иванић и Крунић певали српску химну "Боже правде"! (ВИДЕО)
Црвена звезда и Зенит из Санкт Петербурга састали су се у Русији како би одиграли у пријатељску утакмицу, а један детаљ са овог сусрета привукао је пажњу и пре првог судијског звиждука.
29. 06. 2025. у 18:52

"СЛАГАЛИЦА" ОВО НЕ ПАМТИ: Такмичар од беса полупао тастер
КВИЗ "Слагалица" ретко има несвакидашње ситуације током емитовања, али се необични тренуци дешавају, као и у сваком програму уживо.
29. 06. 2025. у 14:51
Коментари (45)