ФИНАЛЕ БЕОГРАДСКОГ ПОБЕДНИКА НА ОТВОРЕНОМ? Белојевић примила Боровчанина

Александар Илић
Александар Илић

15. 04. 2021. у 15:49

ГРАДСКА секретарка за спорт и омладину Драгана Белојевић примила је данас у свом кабинету председника Боксерског савеза Србије Ненада Боровчанина.

ФИНАЛЕ БЕОГРАДСКОГ ПОБЕДНИКА НА ОТВОРЕНОМ? Белојевић примила Боровчанина

ФОТО: БСС

Главна тема разговора била је организација  предстојећег Светског првенства у боксу, које се одржава у нашем главном граду од 25. октобра до 6. новембра ове године. 

Причало се и о предстојећем традиционалном турниру Београдски победник, који је у календару Европске боксерске федерације а одржаће се од 24. до 28. априла у реновираној Хали општине Раковица. 

Посебан осврт био је окренут и Националној школи бокса која се спроводи у целој земљи, као и предстојећим изборима у Боксерском савезу Београда.

Секретарка Белојевић предложила је да се на СП у Београду, наравно ако то ситуација око Корона вируса дозволи, организују скупови легенди нашег спорта из пуно олимпијских дисциплина, како би се показало да је спорт најбољи амбасадор наше земље. 

Легенде би гледале бокс и међусобно се подсећале на успешне дане из младости а биле би на располагању и младим спортистима да се сликају са њима и дају им одређене савете.

Постоји опција да се финале Београдског победника одржи на отвореном на Калемегдану и секретарка је истакла да једва чека да види тај спектакл у режији олимпијског бокса.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СРБИЈА УЗ ЧУДО МОЖЕ НА СВЕТСКО ПРВЕНСТВО! Орлови изгубили од Енглеске, а нису добили сјајну вест од Албанаца

СРБИЈА УЗ ЧУДО МОЖЕ НА СВЕТСКО ПРВЕНСТВО! "Орлови" изгубили од Енглеске, а нису добили сјајну вест од Албанаца

Фудбалска репрезентација Србије није успела да победи Енглеску на Вемблију, па је услед пораза од 2:0 постало дефинитивно познато да из своје квалификационе групе неће отићи ни директно на Светско првенство, ни у бараж, што је обезбедила Албанија победом у Андори (1:0). Ипак, шанса за "орлове" постоји - и то минимална - да буду међу четири најбоље екипе у Лиги нација које се нису квалификовале кроз квалификационе групе. Тренутно, та четири места заузимају Велс, Румунија, Шведска и Северна Ирска, а само срећан сплет околности може нашу селекцију да "угура" у ту малу групу која "бочним путем" иде у бараж.

13. 11. 2025. у 22:39 >> 22:40

Дарко навео ШЕСТ ствари о животу у Немачкој о којима се ћути: Разбио велики мит, па открио због чега ПОЛИЦИЈА уме да дође на врата

Дарко навео ШЕСТ ствари о животу у Немачкој о којима се ћути: Разбио велики мит, па открио због чега ПОЛИЦИЈА уме да дође на врата

ДАРКО Тешић, који стоји иза популарног Инстаграм профила „Балканац у Немачкој“ недавно је објавио видео који је привукао велику пажњу пратилаца, а у њему на духовит и искрен начин дели своја запажања о животу у Немачкој.

13. 11. 2025. у 18:15

Коментари (0)

СРБИ МОРАЈУ ОПЕТ НА ВЕМБЛИ? УЕФА се хитно огласила, и то пред сам почетак утакмице Енглеска - Србија