ИЛИЋ И МАРСЕНИЋ: Опрезно, али на победу против Грчке

Оља Мркић

28. 04. 2021. у 13:50

СРПСКИ рукометаши Немања Илић и Мијајло Марсенић сложни су у оцени да против Грчке у последњем колу квалификација за Европско првенство треба бити опрезан, иако је пласман на континентални шампионат обезбеђен.

ИЛИЋ И МАРСЕНИЋ: Опрезно, али на победу против Грчке

ФОТО: ЕПА

- Грчку смо гледали у утакмици против Француске и може се рећи да су намучили Французе. До 50 и неког минута је било три, четири разлике. Није било наивно и дали су доста голова. Оно што је сигурно јесте да неће бити исти меч као што је био у Србији, тако да морамо да уђемо максимално опрезни и спремни у утакмицу да би однели два бода из Грчке - рекао је Илић за сајт Савеза.

Рукометаши Србије се у Атини спремају за последњу утакмицу квалификација за Европско првенство. Иако је пласман за шампионат, чији су домаћини Мађарска и Словачка већ обезбеђен, српски репрезентативци су изузетно мотивисани да са још једном победом оду на Европско првенство наредне године.

Очекује нас још једна утакмица, последња у овим квалификацијама против Грчке, која сигурно неће бити иста као у првом мечу. По ономе што смо видели из утакмице са Француском, неке ствари су промењене у њиховој игри, али сигурно је да ћемо их озбиљно схватити, јер само на тај начин мислим да нећемо имати проблема и да ћемо као и у свакој досадашњој утакмици ици на победу и ове квалификације привести крају на најбољи могући начин.

Утакмица Грчка - Србија на програму је у четвртак од 14 часова. Пренос је на другом програму РТС и на ТВ Аренаспорт.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СРБИЈА УЗ ЧУДО МОЖЕ НА СВЕТСКО ПРВЕНСТВО! Орлови изгубили од Енглеске, а нису добили сјајну вест од Албанаца

СРБИЈА УЗ ЧУДО МОЖЕ НА СВЕТСКО ПРВЕНСТВО! "Орлови" изгубили од Енглеске, а нису добили сјајну вест од Албанаца

Фудбалска репрезентација Србије није успела да победи Енглеску на Вемблију, па је услед пораза од 2:0 постало дефинитивно познато да из своје квалификационе групе неће отићи ни директно на Светско првенство, ни у бараж, што је обезбедила Албанија победом у Андори (1:0). Ипак, шанса за "орлове" постоји - и то минимална - да буду међу четири најбоље екипе у Лиги нација које се нису квалификовале кроз квалификационе групе. Тренутно, та четири места заузимају Велс, Румунија, Шведска и Северна Ирска, а само срећан сплет околности може нашу селекцију да "угура" у ту малу групу која "бочним путем" иде у бараж.

13. 11. 2025. у 22:39 >> 22:40

Дарко навео ШЕСТ ствари о животу у Немачкој о којима се ћути: Разбио велики мит, па открио због чега ПОЛИЦИЈА уме да дође на врата

Дарко навео ШЕСТ ствари о животу у Немачкој о којима се ћути: Разбио велики мит, па открио због чега ПОЛИЦИЈА уме да дође на врата

ДАРКО Тешић, који стоји иза популарног Инстаграм профила „Балканац у Немачкој“ недавно је објавио видео који је привукао велику пажњу пратилаца, а у њему на духовит и искрен начин дели своја запажања о животу у Немачкој.

13. 11. 2025. у 18:15

Коментари (0)

Штедња у Unicredit Банци уз каматну стопу од чак 3,60%