МУСЕТИ ШОКИРАО ИЗЈАВОМ: Нисам предао Ђоковићу због повреде

Марко Паунић
Марко Паунић

08. 06. 2021. у 16:22

Италијански тенисер Лоренцо Мусети рекао је да одлуку о предаји против Новака Ђоковића у осмини финала Ролан Гароса није донео због повреде.

МУСЕТИ ШОКИРАО ИЗЈАВОМ: Нисам предао Ђоковићу због повреде

Фото: АП

Он је при резултату 2-2 и 0:4 прекинуо дуел и сви су били убеђени да је нека повреда у питању.

Међутим, како 76. играч тврди – није.

"Не, не, не. Нисам предао због повреде. Било је мало грчева и болова у доњим леђима, али ја више нисам могао да освојим ни поен. То није било добро ни за публику и зато сам одлучио да предам. Нисам имао шансу, мислио сам да је најбоље решење да то направим", рекао је Мусети.

Ђоковићев наредни ривал је још један Италијан, Матео Беретини.


 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ХАОС У РУСИЈИ: Репрезентативац Србије прво проглашен за непријатеља Украјине, а потом није могао да верује шта га је снашло у престоници

ХАОС У РУСИЈИ: Репрезентативац Србије прво проглашен за "непријатеља Украјине", а потом није могао да верује шта га је снашло у престоници

Помало невероватне вести стижу из Русије и Украјине, а тичу се српског спорта, односно спортиста и спортских радника.

23. 02. 2025. у 18:26

КИНЕЗ СЕ ЗАМОНАШИО НА СВЕТОЈ ГОРИ Добио име Амфилогије и поручује: Никада нисам био срећнији, осим можда као дете

КИНЕЗ СЕ ЗАМОНАШИО НА СВЕТОЈ ГОРИ Добио име Амфилогије и поручује: "Никада нисам био срећнији, осим можда као дете"

ЖИВОТНЕ приче које се крију иза монаха на Светој Гори представила је грчка телевизија "Скај" у емисији "ПримеТиме". Пред камерама су се нашли један Кинез који је постао монах, један студент из Солуна који је одмах након дипломе изабрао монаштво, монах који живи у самоћи последње 24 године.

23. 02. 2025. у 11:28

Коментари (0)

ХАОС У РУСИЈИ: Репрезентативац Србије прво проглашен за непријатеља Украјине, а потом није могао да верује шта га је снашло у престоници