НИНА СТОЈАНОВИЋ БОЉА ОД ХРВАТИЦЕ: Српска тенисерка се пласирала у четвртфинале Нотингема
НАША тенисерка Нина Стојановић пласирала се у четвртфинале Нотингема, турнира који се игра на трави. Она је победила Хрватицу Дону Векић са 6:3, 6:4.
FOTO: AP
Била је 87. играчица света боља и заслужено је славила. У првом сету је направила брејк у шестом гему, а ривалки је дозволила само једну брејк прилику коју 24-годишњакиња из Осијека није искористила.
У другом делу меча Нина Стојановић је Векићевој одузела сервис у трећем гему и стечену предност је сачувала до краја меча.
Тренутно 36. тенисерка на АТП листи није успела да пронађе решење за игру Српкиње која је добро сервирала на овом мечу - осам асова. Нина је до победе дошла после једног сата и 32 минута игре.
Нина Стојановић ће у четвртфиналу играти против Чехиње Терезе Мартинцове.
Запратите Новости спорт на Фејсбуку
Спектакл у Минхену: Бајерн има предност, али Реал никад не сме да се отпише!
Бајерн Минхен и Реал Мадрид одмериће снаге у реваншу четвртфинала Лиге шампиона (21.00), а Баварци на "Алијанц арени" бране минималну предност из првог меча који је био једна од најбољих утакмица овогодишњег издања најјачег клупског такмичења.
15. 04. 2026. у 07:15
Драма! Србија цео дан стрепела да ли Црвена звезда бојкотује вечити дерби - ево шта се у суботу увече десило!
Распоред је био такав - вечити дерби за крај лигашког дела регионалног шампионата у кошарци, али... То што је распоред говорио "Партизан дочекује Црвену звезду у недељу увече" није се свидело Звезди. Уопште.
18. 04. 2026. у 20:05
Трагач из "потере" се срушио на под усред емисије: Настао мук у студију, видите реакцију Мемедовића (ВИДЕО)
ВОДИТЕЉ је поставио такмичару питање након којег је у студију уследила неочекивано забавна и занимљива ситуација.
14. 04. 2026. у 08:09
Коментари (0)