УЖАСНА ТРАГЕДИЈА СТЕФАНОСА ЦИЦИПАСА: Пет минута пред почетак меча против Ђоковића Грк сазнао тужну вест
СТЕФАНОС Циципас је јуче изгубио своје прво грен слем финале у каријери. Новак Ђоковић је савладао грчког тенисера после пет сетова, али то није нешто најтужније и најгоре што се десило младом играчу.

Фото: АП
Наиме, пет минута пре изласка на терен против Ђоковића, Стефанос је сазнао да му је умрла омиљена бака, очева мајка.
Тешко је то пало Циципасу, али дефинитивно су га емоције савладале после меча, а то је објавио и на друштвеним мрежама.
- Живот није победа или пораз. Ради се о уживању у сваком тренутку у животу било сам или са другима. Живети смислен живот. Подизање трофеја и слављење победе је нешто, али не све. Пет минута пре уласка на терен моја вољена бака изгубила је битку за живот. Мудра жена чија вера у живот, и смиреност не може да се пореди ни са једним другим људским бићем које сам упознао. Важно је имати више оваквих људи на овом свету, јер такви као она чине живот лепшим. Због њих сањаш. Хтео бих да кажем да без обзира на дан, околност или ситуацију, ово је потпуно посвећено њој, и само њој. Хвала ти што си одгајила мог оца. Без њега ово не би било могуће, написао је Циципас.
Препоручујемо

ТРЕБАЛО БИ ДА БУДЕ ГОЛОВА: Брајтон и Ливерпул играју без притиска на "Амексу"
ЈЕДИНУ утакмицу данашњег програма Премијер лиге одиграће Брајтон и Ливерпул који се састају на "Амексу" од 21.00.
19. 05. 2025. у 08:30

РУСИЈА ЈЕ ЗГРОЖЕНА: Не може да верује шта јој је Француска урадила
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" нису тако "бајне и сјајне" по Руску Федерацију као недавне, када је почело укидање апсолутне забране за учешће руских екипа, а и појединаца. Напротив.
19. 05. 2025. у 09:25

ЉУДИ, ШТА СЕ ОВО ДЕСИЛО? Ердоган ухватио Макронов средњи прст и - не пушта! Снимак руковања постао хит на друштвеним мрежама (ВИДЕО)
"ДИПЛОМАТСКИ" стисак.
19. 05. 2025. у 16:40 >> 16:48
Коментари (0)