ЕКСЛУЗИВНЕ ФОТОГРАФИЈЕ СА ЂОКОВИЋЕВЕ ПРОСЛАВЕ: "Новости" са Новаком славиле историјски грен слем (ФОТО)

Марко Паунић
Марко Паунић

14. 06. 2021. у 09:37

НОВАК Ђоковић је поново исписао историју, освојио је 19 грен слем и дошао на корак од Рафаела Надала и Роџера Федерера, а уједно је и једини тенисер који има два и више трофеја на четири највећа такмичења.

ЕКСЛУЗИВНЕ ФОТОГРАФИЈЕ СА ЂОКОВИЋЕВЕ ПРОСЛАВЕ: Новости са Новаком славиле историјски грен слем (ФОТО)

Фото: Г.Чворовић

Било је весело јуче у Паризу, а одмах после изласка са терена, Новак је отишао у играчки ресторан испод северне трибине "Шатријеа" да прослави титулу, само са петнаестак најближих званица, имајући у виду пандемијске мере које владају у Паризу.

"Новости" су имале ту ретку привлегију да буду на лицу места са најбољим тенисером света.

Погледајте екслузивне фотографије са славља.


 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СРБИЈА УЗ ЧУДО МОЖЕ НА СВЕТСКО ПРВЕНСТВО! Орлови изгубили од Енглеске, а нису добили сјајну вест од Албанаца

СРБИЈА УЗ ЧУДО МОЖЕ НА СВЕТСКО ПРВЕНСТВО! "Орлови" изгубили од Енглеске, а нису добили сјајну вест од Албанаца

Фудбалска репрезентација Србије није успела да победи Енглеску на Вемблију, па је услед пораза од 2:0 постало дефинитивно познато да из своје квалификационе групе неће отићи ни директно на Светско првенство, ни у бараж, што је обезбедила Албанија победом у Андори (1:0). Ипак, шанса за "орлове" постоји - и то минимална - да буду међу четири најбоље екипе у Лиги нација које се нису квалификовале кроз квалификационе групе. Тренутно, та четири места заузимају Велс, Румунија, Шведска и Северна Ирска, а само срећан сплет околности може нашу селекцију да "угура" у ту малу групу која "бочним путем" иде у бараж.

13. 11. 2025. у 22:39 >> 22:40

Дарко навео ШЕСТ ствари о животу у Немачкој о којима се ћути: Разбио велики мит, па открио због чега ПОЛИЦИЈА уме да дође на врата

Дарко навео ШЕСТ ствари о животу у Немачкој о којима се ћути: Разбио велики мит, па открио због чега ПОЛИЦИЈА уме да дође на врата

ДАРКО Тешић, који стоји иза популарног Инстаграм профила „Балканац у Немачкој“ недавно је објавио видео који је привукао велику пажњу пратилаца, а у њему на духовит и искрен начин дели своја запажања о животу у Немачкој.

13. 11. 2025. у 18:15

Коментари (0)

СРБИ МОРАЈУ ОПЕТ НА ВЕМБЛИ? УЕФА се хитно огласила, и то пред сам почетак утакмице Енглеска - Србија