НОВАК СА СИНОМ ИГРАО АМЕРИЧКИ ФУДБАЛ: Погледајте емотивни видео по доласку најбољег тенисера света у отаџбину (ВИДЕО)

Пинк.рс

14. 06. 2021. у 21:31

НАЈБОЉИ тенисер света Новак Ђоковић долетео је у тајности са породицом у Београд.

НОВАК СА СИНОМ ИГРАО АМЕРИЧКИ ФУДБАЛ: Погледајте емотивни видео по доласку најбољег тенисера света у отаџбину (ВИДЕО)

Фото: Г.Чворовић

Наиме, како Пинк.рс сазнаје, Ђоковићи су у тајности долетели у главни град Србије, где планирају да остану неколико дана, а поводом Новакове победе на Ролан Гаросу, направиће и прославу.

Након што је слетео у Београд, Новак је око 19 часова уснимљен испред своје зграде у емотивном тренутку са сином Стефаном.

Наиме, он је изашао како би се поиграо са својим сином Стефаном. Њих двојица су уживали у заједничком друштву, играјући амерички фудбал.

Да подсетимо, Новак је у недељном финалу Ролан Гароса са 3:2 савладао Грка Циципаса чиме је постао први тенисер у опен ери са двоструким гренд слемом, а данас је започео 325. недељу на челу АТП листе.

Пинк.рс

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЉУТИЛА СЕ: Бора и Брега пијани написали песму, посветили је ПЕВАЧИЦИ - дуго није причала са Гораном

ЉУТИЛА СЕ: Бора и Брега пијани написали песму, посветили је ПЕВАЧИЦИ - дуго није причала са Гораном

У ВРЕМЕ старе Југославије, тачније осамдесетих година прошлог века, владао је поприличан ривалитет између две најпопуларније групе - "Бијелог дугмета" и "Рибље чорбе".

28. 09. 2025. у 08:33

Коментари (0)

КАКВА ИЗДАЈА! Кошаркаш Партизана потписује за Црвену звезду