ЂОКОВИЋ ПРОДАО СТАН У МАЈАМИЈУ: Србин зарађује на све стране, није само успешан у тенису
Новак Ђоковић бележи одличне резултате на тениском терену, али и ван њега.
FOTO: Ata images
Наиме, Новак је само неколико дана после освајања париза продао свој луксузни стан у Мајами Бичу, за 6 милиона долара.
Ђоковић је за овај суперлуксузан стан 2019. године платио 5,77 милиона долара, што значи да је он овим потезом разарио 230.000 долара.
Стан се налази у згради Еигхтy Севен Парк, 18-спратници са 70 стамбених јединица, коју је дизајнирао чувени италијански архитекта Ренцо Пијано, који је познат као човек који је дизајнирао зграду Њујорк Тајмса, Витни музеј америчке уметности и многе друге.
Сам стан је чудесан: плафон је висок 3 метра, подови су од солидног дрвета, а зидови од стакла. Ипак, најлепши детаљ је огромна тераса, која је велика готово као и сам стан - тераса има око 150 квадрата, а сам стан (без терасе) 222 квадратна метра.
Стан има три спаваће собе и три купатила, а посебан детаљ је купатило прекривено каменом.
Ђоковић (34) је од 2008. године освојио 19 гренд слем титула: 9 Аустралијан опена, 5 Вимблдона, 3 Ју-ес Опена и 2 Ролан Гароса. Он је 325 недеља провео на 1. месту АТП листе, а у каријери је од тениса зарадио око 150 милиона долара.
Препоручујемо
ПОСЛЕ ОТКАЗИВАЊА ВИМБЛДОНА И ИГАРА: Надал има паклени план за Новака Ђоковића
18. 06. 2021. у 19:32
КАКАВ ОБРАЧУН: Дончић против Шеја!
ВЕЧЕРАШЊИ програм НБА лиге обележиће дуел Оклахома Сити тандера и ЛА лејкерса који се састају у "Пејком центру" три сата и 30 минута након поноћи.
12. 11. 2025. у 14:15
СРБИЈА УЗ ЧУДО МОЖЕ НА СВЕТСКО ПРВЕНСТВО! "Орлови" изгубили од Енглеске, а нису добили сјајну вест од Албанаца
Фудбалска репрезентација Србије није успела да победи Енглеску на Вемблију, па је услед пораза од 2:0 постало дефинитивно познато да из своје квалификационе групе неће отићи ни директно на Светско првенство, ни у бараж, што је обезбедила Албанија победом у Андори (1:0). Ипак, шанса за "орлове" постоји - и то минимална - да буду међу четири најбоље екипе у Лиги нација које се нису квалификовале кроз квалификационе групе. Тренутно, та четири места заузимају Велс, Румунија, Шведска и Северна Ирска, а само срећан сплет околности може нашу селекцију да "угура" у ту малу групу која "бочним путем" иде у бараж.
13. 11. 2025. у 22:39 >> 22:40
Дарко навео ШЕСТ ствари о животу у Немачкој о којима се ћути: Разбио велики мит, па открио због чега ПОЛИЦИЈА уме да дође на врата
ДАРКО Тешић, који стоји иза популарног Инстаграм профила „Балканац у Немачкој“ недавно је објавио видео који је привукао велику пажњу пратилаца, а у њему на духовит и искрен начин дели своја запажања о животу у Немачкој.
13. 11. 2025. у 18:15
Коментари (3)