ЂОКОВИЋ НЕПОБЕДИВ У ДУБЛУ: Пали први носиоци на Мајорци, следи полуфинале (ФОТО/ВИДЕО)

Оља Мркић

23. 06. 2021. у 18:52

НОВАК Ђоковић би могао да закасни на отварање Вимблдона пошто се његова дубл авантура у Мајорци, помало и неочекивано, наставља. Најбољи тенисер света је у пару са Карлосом Гомез-Ерером елиминисао прве носиоце Марсела Гранољерса и Орасија Себаљоса у три сета - 4:6, 7:6 (3), 10:8.

ЂОКОВИЋ НЕПОБЕДИВ У ДУБЛУ: Пали први носиоци на Мајорци, следи полуфинале (ФОТО/ВИДЕО)

EPA

Слично као у првом колу, српско-шпански дубл направио је преокрет после губитка првог сета.

Противници Ђоковићу и Гомес-Ерери у полуфиналу биће трећи фаворити турнира Оливер Марах и Асим Ул Хак Куреши.

Ако ико може да савлада Нолета на овом турниру, то је његов син Стефан. У галерији погледајте како је Ноле после победе у првом колу "испрашен" са терена:

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗВЕЗДА НА КОРАК ОД ПЛЕЈ-ОФА: Леху потребно више од чуда у Београду

ЗВЕЗДА НА КОРАК ОД ПЛЕЈ-ОФА: Леху потребно више од чуда у Београду

НАКОН доминантног издања у Познању где је славио 3:1, српски шампион ће вечерас пред пуним трибинама "Стадиона Рајко Митић" бранити два гола предности против пољског Леха у реванш мечу трећег кола квалификација за Лигу шампиона (21.00).

12. 08. 2025. у 07:20

ХАОС! Син легенде прешао из Звезде у Партизан и поручио: Опростите ми моју ружну прошлост!

ХАОС! Син легенде прешао из Звезде у Партизан и поручио: "Опростите ми моју ружну прошлост!"

Талентовани крилни нападач, Душан Јовановић, стигао је у редове омладинског погона Партизана. То не би било ништа несвакидашње у време прелазног рока, да се не ради о момку који у Партизан стиже из Звезде, који је притом син чувеног репрезентативца Милана Ланета Јовановића - и који је све "зачинио" поруком која је разбуктала страсти, и када су "делије" у питању, и када су у питању "гробари".

12. 08. 2025. у 12:20

Коментари (0)

ШТА ТИ ЈЕ ЉУБАВ ПРЕМА ПАРТИЗАНУ! Данац прелази 2.000 километара да би гледао црно-беле, за Новости открива - зашто!