ЂОКОВИЋ ОТКРИО НОВЕ ДЕТАЉЕ О СИНУ СТЕФАНУ: Због њега сам дошао на Мајорку! Воли тенис, али...
НОВАК Ђоковић се са Шпанцем Карлосом Гомесом пласирао у полуфинале дублова на Мајорки и ривали за пласман у финале биће им Марах и Куреши овог четвртка око 13.30.
EPA
Ђоковић је након победе казао да припрема за Вимблдон није била једини разлог због којег је одлучио да игра баш на овој егзотичној дестинацији.
- Један од разлога је и да проведем што више времена са мојим сином Стефаном и мојом породицом. Када будем отишао у Лондон, морам да будем у балону и нећу моћи много да се крећем - објаснио је најбољи тенисер света који сваки дан са наследником пребацује лоптице на терену.
Најбољи тенисер света је открио да је Стефан одушевљен.
- Воли тенис, али воли и друге спортове. Желео је да игра на трави јер је то ново искуство за њега. Воли да се баца по трави. Гледа моје тренинге, додаје лоптице, тренира и са мојим братом, тренером.
Подсетимо, Ђоковић у понедељак 28. јуна почиње напад на трећу узастопну круну у Вимблдону.
Препоручујемо
СТЕФАН ЂОКОВИЋ У ЗВЕЗДИНОМ ДРЕСУ: Од тате наследио љубав према црвено-белима (ВИДЕО)
20. 06. 2021. у 09:36
НОВАК ЈЕ И НАЈБОЉИ ТАТА: Није успешан само у тенису, Ђоковић се одлично сналази и у улози оца (ВИДЕО)
19. 06. 2021. у 14:10 >> 15:04
КАКО ЋЕ ДАНАС ИЗГЛЕДАТИ ПАРТИЗАН? Црно-бели сезону настављају без човека који је саставио овај тим
КОШАРКАШИ Партизана ће у 14. колу Евролиге угостити Бајерн Минхен.
04. 12. 2025. у 08:39
ПАРТИЗАН НАШАО ТРЕНЕРА? Пабло Ласо стиже у Хумску...
ЛЕГЕНДАРНИ шпански тренер Пабло Ласо први је кандидат за клупу Партизана, преноси "Спортал".
04. 12. 2025. у 19:46
ЈОВАНИН НОВИ ДЕЧКО: Спортиста, бизнисмен, син југословенског рекордера (ФОТО)
ВОДИТЕЉКА Јована Јеремић већ неко време ужива у љубави са боксером Милошем Стојановићем Тигром, сином југословенског кикбоксера Гидре који је поставио светски рекордер.
04. 12. 2025. у 12:31
Коментари (1)