WТА: Нина Стојановић задржала 86. место на листи

Танјуг

28. 06. 2021. у 13:50

СРПСКА тенисерка Нина Стојановић задржала је 86. позиицју на најновијој WТА листи.

WТА: Нина Стојановић задржала 86. место на листи

ФОТО: Тениски савез Србије

Олга Даниловић напредовала је за једно место и тренутно је 159. тенсиерка света, Александра Крунић је сада 213. у поретку, што је две позиције ниже у односу на прошлу недељу.

Такође, Наталија Костић лошије је пласирана у односу на претодну недељу, пошто је отишла два корака уназад и тренутно је на 217. месту WТА листе.

На челу је и даље Аустралијанка Ешли Барти, испред Јапанке Наоми Осаке и Румунке Симоне Халеп.

Следе Белорускиња Арина Сабаленка, Украјинка Елина Свитолина, Американка Софија Кенин.

Топ 10 комплетирају Канађанка Бјанка Андреску, Американка Серена Вилијамс, Пољакиња Ига Швјонтек и Чехиња Петра Квитова, која је напредовала за две позиције.

Запратите Новости спорт на Фејсбуку

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУС, ОЛИМПИЈСКИ ШАМПИОН, ШОКИРАО СВЕТ: Они који деле санкције Русима - ово нису могли ни да сањају

РУС, ОЛИМПИЈСКИ ШАМПИОН, ШОКИРАО СВЕТ: Они који деле санкције Русима - ово нису могли ни да сањају

РУСИЈА и Украјина су и даље извори најважнијих вести на свету, збивања из тих држава се прате из минута у минут, уживо, али постоје и пратећи догађаји до којих су довела војна дејства, а који привлаче огромну пажњу светске јавности. Спорт је један од сегмената живота на које је рат такође утицао, а једна вест из спорта - шокирала је оне који Русима уводе санкције.

28. 04. 2025. у 20:00

Коментари (0)

ЉУБИТЕЉИ ТЕНИСА У ШОКУ: Јаник Синер, који не може да игра због допинга, покренуо фондацију да и други постану светски број 1