САМО ЈЕ НОВАК ЂОКОВИЋ МОГАО ДА МЕ ПОБЕДИ: Неће се свима допасти изјава Матеа Беретинија!
ИТАЛИЈАНСКИ Тенисер Матео Беретини сматра да је једини који је могао да га победи на Вимблдону управо Новак Ђоковић.
Фото: АП/Танјуг
Беретини је играо феноменалну сезону на трави. Везао је 11 победа, освојио турнир у Квинсу, а онда му се догодио Новак Ђоковић.
- Мислим да нећу рећи ништа блесаво ако кажем да је он био једини играч који је могао да ме победи на овом турниру. Морам да научим како да се носим са стварима, посебно на емотивном нивоу. Када знате да сте у нечему добри и када се суочавате са неким ко је ту стално, кога та прилика не ремети, није лако држати себе под контролом. Ипак, искуство ће ми помоћи. Уверен сам да ћу играти и друга финала. Не кажем да ће то битио на наредном слему, али на добром сам путу. За мене су ово биле две невероватне недеље, али знам да то могу да урадим, могу до ове титуле, самоуверен је Италијан.
Италијан сматра да су порази од Нолета права лекција.
- Да бих победио неког као што је Ђоковић, морам да напредујем. Као што је и он рекао, губио је од Роџера и Рафе и захваљујући томе је напредовао. То ћу и ја покушати да урадим. Захваљујући њему, покушаћу да будем бољи, закључио је Матео.
Препоручујемо
НОВАК ЈЕ КРАЉ ТЕНИСА: Славио против Беретинија, публике и заувек променио игру!
11. 07. 2021. у 18:36 >> 18:36
НАПОЛИ ОВЕРАВА ПЛАСМАН У ЛИГУ ШАМПИОНА: Тријумф против "рособлауа" га води међу европску елиту
ЧЕТА Антонија Контеа угостиће Болоњу на затварању 36. кола Серије А (20.45) у мечу који би домаћину и математички могао донети пласман у Лигу шампиона.
11. 05. 2026. у 11:54
А НА МАРАКАНИ... Владимир Путин бира председника ФК Црвена звезда!
Избори за председника фудбалског клуба Црвена звезда дошли су на ред, а они доносе и неке занимљивости.
11. 05. 2026. у 12:23
БРАЋО САВЕЗНИЦИ, ШТА ТО РАДИТЕ? Руси бесни, Путин упозорава: "И Украјина је хтела у ЕУ, видите шта јој се десило - боље одржите референдум"
"ПРАТИМО последице дешавања око Украјине. А где је то почело? Са тежњом Украјине да се придружи Европској унији."
10. 05. 2026. у 17:21 >> 17:33
Коментари (3)