НЕ ЗАУСТАВЉАЈУ ИХ КИЛОМЕТРИ! Срби из Беча кренули у Београд да подрже Вучића
27. 06. 2026. у 13:45
27. 06. 2026. у 13:45
27. 06. 2026. у 13:29
27. 06. 2026. у 00:19 >> 13:19
27. 06. 2026. у 13:15
26. 06. 2026. у 12:47
26. 06. 2026. у 11:49
27. 06. 2026. у 13:06 >> 13:16
27. 06. 2026. у 10:59
Dragana
18.08.2021. 11:12
Zašto prodao?Rekao je budući.Novak je generacija sa Mrejem i Nadalom
Sandra
18.08.2021. 13:00
Naslov je neadekvatan. Neko će u budućnosti biti prvi, iako niko neće vladati tenisom tako dugo kao Novak. On će po osvajanju još jednog ili dva grend slema odlučiti o svojoj daljnjoj karijeri. Najbolje se gospodski povući kada si na vrhu, a vidi se šta se zdravstveno dešava sa Federerom i Nadalom. Zdravlje i porodica na prvom mestu.
Goran
18.08.2021. 14:28
Kakav naslov, i sam kreator naslova bi trebalo da ga se postidi. Marej nije nikoga prodao, to je samo zdravorazumsko razmišljanje. Novak ima 34 godine a Medvedev 26 i u konstantnom je usponu. Pitanje je dana kada ćemo morati da se pomirimo da Novak ne može večno biti prvi, ma koliko to mi želeli.
Gx
18.08.2021. 14:43
Tako mu je rekla mama, on samo prenosi