ЖИЛ СИМОН ДИСКВАЛИФИКОВАН СА ЈУ-ЕС ОПЕНА: "А планирао сам да ми ово буде последње учешће у Њујорку" - За све је крив његов тренер

ФРАНЦУСКИ тенисер Жил Симон дисквалификован је са Ју-Ес опена иако је негативан на корону, али не зато што је недавно признао да не жели да се вакцинише, него зато што је његов тренер позитиван.

ЖИЛ СИМОН ДИСКВАЛИФИКОВАН СА ЈУ-ЕС ОПЕНА: А планирао сам да ми ово буде последње учешће у Њујорку - За све је крив његов тренер

ФОТО: ЕПА

-Можда је ово био и мој последњи УС опен", казао је Симон за "Екип" после одлуке организатора.

Вакцинација није обавезна за тенисере на Ју-Ес опену, али јесте негативан тест за њих и за тренере. С друге стране, приступ трибинама биће омогућен само вакцинисаним љубитељима тениса.

- Једноставно, нисам желео да се вакцинишем. Не плашим се короне. Моја филозофија је - ако имаш страх, вакциниши се, у супротном немој. Такав је мој став - рекао је Симон тада

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

ЈАСНО СМО ОБАВЕСТИЛИ ФИФА! Иранци запретили да ће на Мундијалу напустити терен!