ЖИЛ СИМОН ДИСКВАЛИФИКОВАН СА ЈУ-ЕС ОПЕНА: "А планирао сам да ми ово буде последње учешће у Њујорку" - За све је крив његов тренер
ФРАНЦУСКИ тенисер Жил Симон дисквалификован је са Ју-Ес опена иако је негативан на корону, али не зато што је недавно признао да не жели да се вакцинише, него зато што је његов тренер позитиван.

ФОТО: ЕПА
-Можда је ово био и мој последњи УС опен", казао је Симон за "Екип" после одлуке организатора.
Вакцинација није обавезна за тенисере на Ју-Ес опену, али јесте негативан тест за њих и за тренере. С друге стране, приступ трибинама биће омогућен само вакцинисаним љубитељима тениса.
- Једноставно, нисам желео да се вакцинишем. Не плашим се короне. Моја филозофија је - ако имаш страх, вакциниши се, у супротном немој. Такав је мој став - рекао је Симон тада
Препоручујемо

ЈОВИЋ ХЕРОЈ МИЛАНА: Српски нападач је донео превагу против Интера, може ли исто учинити и на "Пјерлуиђи Пенцу"?
ФУДБАЛЕРИ Милана гостоваће Венецији у оквиру 34. кола Серије А (12.30).
27. 04. 2025. у 07:40

ЦЕО ДЕНВЕР У ШОКУ ПОСЛЕ ПОБЕДЕ! Звезда клуба није знала правила, сад сви стрепе од одлуке НБА лиге!
Никола Јокић је обично тај који шокира светску кошаркашку јавност због оног што ради у дресу Денвер нагетса, али је после невероватног НБА меча у Лос Анђелесу клуб из Колорада шокиран једним детаљем везаним за Србиновог чувеног саиграча.
27. 04. 2025. у 12:33

ТРАМП ЗАСПАО И ЗАХРКАО НА САХРАНИ ПАПЕ? У њега је ушао дух "Успаваног Џоа" или то баш и није тако?
"УСПАВАНИ Доналд" на делу или баш и не?
27. 04. 2025. у 14:11
Коментари (0)