САДРЖАЈАН ПРВИ ДАН ЈУ-ЕС ОПЕНА: Беснели Мареј и Кирјос
УЗБУЂЕЊА, свађе, одласци у пензију... Свега тога је било првог такмичарског дана Ју-Ес опена, који је био знатно садржајан.

FOTO: AP/Tanjug
Највише пажње побрао је судар Ендија Мареја и Стефаноса Циципаса, у којем је Грк славио после преокрета и велике борбе у пет сетова, али не пре него што је изазвао нову контроверзу тражењем медицинских тајм-аута и пауза за тоалет у пресудним тренуцима.
Исто је било на Мастерсу у Синсинатију, Саша Зверев је тада оптужио Циципаса да је отишао у ве-це ако би се консултовао са оцем, док је Мареј истакао да верује да то није случај, али да је понашање младог Атињанина, свакако, било некоректно.
- Медицински је узео када сам освојио трећи сет. И у четвртом сету када сам имао 0:30, изабрао је да оде, не знам је ли мењао рекет или нешто друго. Не може бити случајност да се то дешава баш тада. Не мислим да је имао неки проблем - изнервиран је био Британац после сусрета који је изгубио.
Излив емоција имао је и Ник Кирјос после пораза од Баутисте Агута, пошто је у трећем сету добио казну због прекорачења времена за сервис.
- Ја добијем опомену за то што се знојим, а неко оде у тоалет, задржи се тамо 20 минута и то је у реду? Објасните ми то. Нема ј*****о никаквог смисла - беснео је Аустралијанац.
Такође, можда је Иво Карловић (42) одиграо свој последњи меч у каријери.
Препоручујемо

ЛАГАНО ДОЛАЗИ: Тип предлог за "сигурица тикет" са две реалне квоте
ЗА данас смо вам спремили следеће предлоге.
03. 09. 2025. у 07:30

УЗНЕМИРУЈУЋИ СНИМАК: Из пенала убио голмана! (ВИДЕО)
Спорт је задесила трагедија.
05. 09. 2025. у 15:51

"ЦИНИЧАН - У ПОЗИТИВНОМ СМИСЛУ": Москва о Трамповим покушајим да оконча ратове
ПРИСТУП америчког председника Доналда Трампа у вођењу дипломатије кроз склапање трговинских договора "прилично је циничан", али у позитивном смислу, изјавио је у петак представник Кремља Дмитриј Песков.
05. 09. 2025. у 19:51
Коментари (0)