СРПКИЊА СУДИ ФИНАЛЕ ЈУ-ЕС ОПЕНА: Ново признање за Маријану Вељовић

Оља Мркић

11. 09. 2021. у 20:57

СРПКИЊА Маријана Вељовић судиће вечерашње женско финале УС Опена.

СРПКИЊА СУДИ ФИНАЛЕ ЈУ-ЕС ОПЕНА: Ново признање за Маријану Вељовић

ФОТО: ЕПА

ИСторијско финале у коме се састају две тинејџерке рођене у Канади, Ема Радукану и Лејла Фернандез,на програму је вечерас од 22 часа ма стадиону Артур Еш.

Ово је друго велико финале ове године које је поверено Српкињи, након што је делила правду на мечу за златну медаљу у женском синглу на ОИ у Токију.

До сада је судила финала Вимблдона 2019, Ози опена 2018, као и финале Дејвис купа 2018. године.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПРОГНОЗА ЗА ДАНАС - КИША ГОЛОВА НА МЕТРОПОЛИТАНУ: Атлетико спрема освету за прошлогодишњи пораз у двомечу

ПРОГНОЗА ЗА ДАНАС - КИША ГОЛОВА НА МЕТРОПОЛИТАНУ: Атлетико спрема освету за прошлогодишњи пораз у двомечу

МАДРИДСКИ Атлетико ће дочекати Барселону у првој утакмици полуфинала Купа краља. Два шпанска тешкаша се поново састају у овој фази такмичења, а играчи Дијега Симеонеа желе освету након прошлогодишње елиминације од каталонских гиганта.

12. 02. 2026. у 06:45

Коментари (3)

ОСЕЋАЈ СЕ ЛАГАНО, А СИТО УЗ BOOM BOX SMOOTHIE