ОРГАНИЗАТОРИ ЈУ-ЕС ОПЕНА КАЗНИЛИ НОВАКА: Ђоковић лакши за 5.000 долара
НАЈБОЉИ тенисер света Новак Ђоковић кажњен је са 5.000 долара због неспортског понашања током финала Ју-Ес опена против Руса Данила Медвдева, преносе амерички медији.

ФОТО: Тањуг
Како се наводи, Ђоковића су организатори новчано казнили због тога што је у другом сету поломио рекет незадовољан игром.
Ово није прва казна на гренд слемовима ове сезоне, пошто је претходно Јапанка Наоми Осака кажњена са 7.500 долара, јер се на Ролан Гаросу није појавила на конференцији за медије после меча.
Медведев је у финалу победио Ђоковића 6:4, 6:4, 6:4 и освојио први гренд слем у каријери.
Препоручујемо

ЈУЧЕ СМО ПРОШЛИ! Ево ТИП тикета за среду
ЛЕПО су наши типстери гађали јуче и тикет је дошао поприлично рутински.
11. 06. 2025. у 07:00

РУСИЈА ЈЕ ЗГРОЖЕНА: Велика руска звезда двапут шокирала целу земљу - јавно се одрекла Русије, а онда је урадила ово!
Русија је, откако је почео рат у Украјини, на мети многобројних међународних санкција које спроводе у дело земље тзв. "запада", а иако се чинило да руску јавност ништа више не може да изненади, за то се потрудила једна од тамошњих највећих звезда. Заправо, она и више није "тамошња". И није само једном шокирала своју досадашњу домовину.
11. 06. 2025. у 12:18

ДРАСТИЧНО СЕ ПРОМЕНИО: Како данас изгледа Енес Беговић након губитка сина?
ЕНЕС БЕГОВИЋ доживео је породичну трагедију у јуну 2023. године, када му је преминуо син.
10. 06. 2025. у 17:38
Коментари (1)