КРАЈИНОВИЋ СПРЕМАН ЗА МЕДВЕДЕВА: Ово је велика прилика за мене, покушаћу да уживам у игри

СРПСКИ тенисер Филип Крајиновић одмериће снаге са Данилом Медведевом на Мастерсу у Индијан Велсу.

КРАЈИНОВИЋ СПРЕМАН ЗА МЕДВЕДЕВА: Ово је велика прилика за мене, покушаћу да уживам у игри

FOTO: AP

Свестан је Сомборац квалитета противника, али истиче да има велики мотив. Иначе, 25-годишњи Московљанин је у последњих 18 мечева има 17 победа.

- Ово је велика прилика за мене. Медведев је до сада играо заиста добро. Освојио је УС Опен, најбољи је тренутно. Веома сам узбуђен што ћу играти против њега. Већ смо се састајали неколико пута, знам како игра. Свакако да је он фаворит, али немам шта да изгубим, покушаћу да што више уживам у игри - рекао је Крајиновић.

Србин је ове сезоне играо против Руса на Аустралијан опену и изгубио после пет сетова.

- Играо сам добро у Мелбурну. Пет сетова је било, али тамо су били другачији услови у односу на ове, тако да ћемо видети шта ће бити. Узбуђен сам, знам да ће он играти најбоље што може, али и ја сам спреман.

Крајиновић и Медведев су 2019. године играли у Индијан Велсу и тада је Филип славио са 2:0.

- Сви знају да му је сервис сада велико оружје. Много је напредовао. Тешко га је добити јер готово да нема слабости. Ипак, немам шта да изгубим, играћу агресивно, па шта буде. Волим ово место, играо сам веома добро овде претходних година. Допада ми се терен, просторије, уживам када сам овде - закључио је 34. играч света.

И Медведев зна да Србим може да буде опасан ривал.

- У стању је да одигра сјајан тенис. Осећам да ће играти као и на претходном мечу. Он наредних година може да буде Топ 20 играч, то је сигурно - истакао је освајач Ју-Ес опена.

Њих двојица ће играти у ноћи између понедељка и уторка од 4.30.

БОНУС ВИДЕО: НОВАК ЗАПЕВАО "ПУКНИ ЗОРО"! Погледајте снимак о ком прича Србија, Ђоковић одушевио госте

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

МАТЕМАТИКА ЈЕ ЈАСНА: Хрватима је потребан бод да се пласирају у нокаут фазу Светског првенства!

МАТЕМАТИКА ЈЕ ЈАСНА: Хрватима је потребан бод да се пласирају у нокаут фазу Светског првенства!

Хрватска и Гана одиграће један од најзанимљивијих мечева последњег кола групне фазе Светског првенства, пошто ће директан окршај у Филаделфији одлучити ко наставља, и са које позиције, такмичење из групе "Л". Афричка селекција је већ на четири бода и једном ногом је у шеснаестини финала, док "коцкасти" немају право на грешку и морају освојити бар један поен како би прошли даље.

27. 06. 2026. у 08:00

Коментари (0)

ЈЕДНА УЛАЗНИЦА, ЈЕДНА ПОРУКА, МИЛИОНИ РАЗЛОГА ЗА ОСМЕХ: У првој сезони Театра хуманости донирано више од 11.000.000 динара