"ЂОКОВИЋ КОРИСТИ МЕДВЕДЕВА": Легендарни тенисер послао "болесну" поруку Русу
МАТС Виландер је попут ветра, мења мишљење како му дуне.
Tanjug/AP
У прошлости нису биле ретке ситуације када напада Новака Ђоковића, дуго није желео да призна да је Србин најбољи на свету.
Када су га резултати на терену прислили легендарни Швеђанин је променио плочу, обично хвали Ђоковића и од омраженог тенисера за врло кратко време му је постао омиљен.
Ипак, да вук мења длаку, али не и ћуд, показао је Виландер у последњој изјави где је рекао да Ђоковић користи Медведева, односно да му се не свиђа што поменута двојица тенисера се друже и тренирају заједно и да то није добро за Руса.
"Мислим да је тај однос, гледано на дуже стазе, добар за Новака. Тако учи о свом противнику док тренира са њим, а мислим да ће Данил док тренира са њим научити да је најбољи тенисер свих времена. Тако да, мислим да је то ствар која тренутно помаже само Новаку...", поручио је Швеђанин, а преноси "Мондо".
ФОТО: АП
Виландер види Медведева као великог фаворита да помрси рачуне Ђоковићу у Торину.
"Доста ће зависити од подлоге у Торину. Ако лоптица не буде одскакала много, мислим да има добре шансе. Ако буде одскала више, имаће проблема са топ спином. То би могло да буде тешко за њега... Опет, Данил је тенисер који може да трчи нон-стоп и ретко када га видимо уморног", поручио је Виландер.
Подсећања ради, данас креће завршни мастерс у Торину. Ђоковић је у групи са Циципасом, Рудом и Рубљовим, док је Медведев у првој фази турнира са Зверевим, Хуркачем и Беретинијем.
БОНУС ВИДЕО
Препоручујемо
СВИ ЋЕ ОВО ГЛЕДАТИ: Новак Ђоковић креће у поход на историју, познати и термин и ривал
13. 11. 2021. у 16:10
ВИЛАНДЕР ПРОМЕНИО ПРИЧУ: "Ноле је суперчовек! То би сломило Борга, Мекинроа, али не и Новака"
13. 11. 2021. у 14:55 >> 14:59
НОВАК МУ ЈЕ ОПРОСТИО КРИТИКЕ: Ђоковић тренирао са великим ривалом (ВИДЕО)
13. 11. 2021. у 13:32 >> 13:54
ЂУРИЦА МУДРО ЗБОРИ: "Мале квоте руше тикете!" (ВИДЕО)
"КЛАДИОНИЧАРСКЕ ПРИЧЕ" Милана Ђурице су видео-пројекат компаније Новости намењен свим љубитељима спортског клађења који могу да уживају у занимљивим причама најпознатијег српског типстера и његових гостију.
14. 11. 2025. у 12:45
СРБИЈА УЗ ЧУДО МОЖЕ НА СВЕТСКО ПРВЕНСТВО! "Орлови" изгубили од Енглеске, а нису добили сјајну вест од Албанаца
Фудбалска репрезентација Србије није успела да победи Енглеску на Вемблију, па је услед пораза од 2:0 постало дефинитивно познато да из своје квалификационе групе неће отићи ни директно на Светско првенство, ни у бараж, што је обезбедила Албанија победом у Андори (1:0). Ипак, шанса за "орлове" постоји - и то минимална - да буду међу четири најбоље екипе у Лиги нација које се нису квалификовале кроз квалификационе групе. Тренутно, та четири места заузимају Велс, Румунија, Шведска и Северна Ирска, а само срећан сплет околности може нашу селекцију да "угура" у ту малу групу која "бочним путем" иде у бараж.
13. 11. 2025. у 22:39 >> 22:40
Полиција улетела на свадбу, ХАПСИ МЛАДУ - а тек објашњење! Ово је ЛУДНИЦА (ВИДЕО)
ЧАК и на најлепшим свадбама понекад се десе непредвиђене ситуације, ситне грешке или чак већи инциденти.
14. 11. 2025. у 16:23
Коментари (3)